islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty20%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty7%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty37%Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?

Shko poshtë 

Pse nuk hapen tema në Forum dhe pse ngurojm të Diskutojm?
 Nuk dim të Debatojm.
 Nuk dim të hapim tema.
 Forumi ka problem me hapjen e temave.
 Turpërohemi nuk mund të diskutojm
 Nuk dim me shkrujt vetëm me kopju.
 Forumi nuk është për Diskutim vetëm për lexim.
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptySun 18 Mar 2012 - 13:43

Es-selamu alejkum të nderuar antarë...Unë me sa e di Forumet janë për të shkëmbyer emndime ide dhe duke hapur tema të ndryshme e duke debatuar ne mësojm më shumë dhe në të njejtën kohë mësohemi se si të debatojm.Por fatkeqësisht këtu në Forum nuk ndohën një gjë e tillë,ku qëndron problemi hiq nuk e di?!
A thua vallë nuk dim të shkruajm 2 reshta nga vetja jonë e jemi mësuar vetëm duke kopjuar (copy,paste), apo ndoshta kemi turp se mos vallë po na keshin tjerit?
As njëra as tjetra nuk duhet me ndodh po ne të gjith antarët e forumit duhet që së paku të hapim nga një temë për diskutim dhe të njejtën ta komentojm kështu që edhe Forumi gjallërohet më shumë edhe ne bëhemi më aktyiv si dhe mësojm më shumë.
Tema kanë të drejt të hapin të gjithë antarët e regjistruar në forum.

Pra sondazhi në vijim vjen si pyetje reth asaj se pse vallë nuk hapen tema në Forum si dhe ata që janë hapur ps enuk komentohen?.........Pse jemi bërë kaq pasiv??!!

Allahu ju shperbleft per postimin.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 10:08

Selamu Alejkum !
Lidhje me sondazhin un nuk votoa,do jeni kureshtare te din se pse ? Ja keshtu : te flas ne lidhje me pytjet qe keni bo ne sondazh (1). Un se shoh veten qe nuk mund te debatoj flas per ate gje qe di qofte mire apo keq ne ketu jemi per te treguar me aq dijen sa kemi, kush din me shume le te urdheron e ta na udheheq sic din me mire . (2). Ktu thot '' nuk dim te hapim tema'' se kam te qart per cfar e keni llafin qe nuk dim/din te hapin tema ?! (3). Eshte e vertete qe forumi ka problem me hapen e temave ama nuk don te thote qe e pengoj anetarin te debaton s'ka te bej fare ne kete mes . (4). Flas per vete se un personalisht nuk kam turp te flas ose te debatoj sic thash dhe me lart ke e para pytje qe ate qe e dimi do e themi tek e fundit mendimi i secilit duhet te respektohet . (5). Ehh ktu me duket tamam e keni then se un shpesh here jam ballafaqu t'ju them qe ka shume anetare qe vetem tema sjellin copje past , sa edhe forumi eshte ngarkuar me te madhe bile bile e kam pas nje sygjerim qe ato tema qe kan vite dhe nuk kan asnje postim te fshihen . (6) Ketu nuk e keni te drejten pytjen qe keni parashtry si ka mundesi qe forumi qenka vetem per tu lexuar ?! Perderi sa eshte forum dhe kan te drejte te antarsohen njerzit dhe hedhin tema ktu normal qe do gjallerohet e jo te rrim te lexojme neve ktu .. Jan tjera faqe qe merren me aktivetet vetem per tu lexuar dmth qe nuk te jepet e drejta e regjistrimit . Kaq kisha me then se keshtu e shoh punen ....

Selamu Alejkum !

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 12:58

Selamu alejkum...Une kur i kam shkrujt ato pika kam desht ta di për far shkaku nuk hapën tema dhe nuk debatohet por për sa i përket copy pastes edhe ju vetë keni copju dhe nuk di ndonjë temë ta mishi hapur për diskutim.Sa i përket fshirjes së temave ne sun i fshim po fshihen përsëritet.Sa i përket leximit në forum edhe unë e di se nuk është vetëm për lexim po edhe për diskutim hapje temash por jo të gjithë e dinë apo e kupton ashtu përkrahësve është hapur ki sondazh diskutimi.Sa i përket se forumi rëndë hapet ka mundësi sepse është forumi me i stërmbushur në internet ndërsa tek unë nuk haset ki problem hapet menjëherë edhe në shtëpi në pc edhe nga telefoni,prandaj mund që internetin ta keni të dobët.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Albana...
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Albana...

Numri i postimeve : 167
Data e regjistrimit : 19/02/2012
Mosha : 24
Nacionaliteti-Sheti : Prizren :)

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 15:35

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? 483844 Edhe une nuk votova,ngase nuk po e shoh te arsyeshme per me votu,edhe vAll-llahi nuk e kam dite qe u qenka gjysem e ndaluar per te shprehur mendimin tend,dhe te shkruash ate qe ndjen,se ta kisha dite qe ketu po duhet me vepru sipas urdherave ta admin....,nuk isha regjistrue hiq.Jasemina ka te drejte,ne nuk kemi turp me u shpreh,por ai qe di me debatu per diqka le te urdheron ne nuk e ndalim,bile e komentojme.....Me respekt te madh Albana !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 17:02

Subhanallah me keqardhje po ju them se ju akoma se paski kuptu temën .Unë nuk ndaloj askënd për me debatu mbylmua mir shkrimin përkundrazi unë këtë temë e kam hap për me i inkurajoi antarët me hap tema për diskutim.Dhe për atë shkak i kam akt disa shkaqe të mundëshme që ndoshta i ndalon i pengon antarët që mos hapin tema.Mua nuk me duhen votat po man dash we Pam a shun ta kupto se pse nuk hapën tema Jo per ducka tieter kthehuni dhe lexoni prej fillimit temën.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 17:24

Subhanallah me keqardhje po ju them se ju akoma se paski kuptu temën .Unë nuk ndaloj askënd për me debatu mbylmua mir shkrimin përkundrazi unë këtë temë e kam hap për me i inkurajoi antarët me hap tema për diskutim.Dhe për atë shkak i kam akt disa shkaqe të mundëshme që ndoshta i ndalon i pengon antarët që mos hapin tema.Mua nuk me duhen votat po man dash we Pam a shun ta kupto se pse nuk hapën tema Jo per ducka tieter kthehuni dhe lexoni prej fillimit temën.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? EmptyFri 23 Mar 2012 - 18:09

Cito :
Selamu alejkum...Une kur i kam shkrujt ato pika kam desht ta di për far shkaku nuk hapën tema dhe nuk debatohet por për sa i përket copy pastes edhe ju vetë keni copju dhe nuk di ndonjë temë ta mishi hapur për diskutim.Sa i përket fshirjes së temave ne sun i fshim po fshihen përsëritet.Sa i përket leximit në forum edhe unë e di se nuk është vetëm për lexim po edhe për diskutim hapje temash por jo të gjithë e dinë apo e kupton ashtu përkrahësve është hapur ki sondazh diskutimi.Sa i përket se forumi rëndë hapet ka mundësi sepse është forumi me i stërmbushur në internet ndërsa tek unë nuk haset ki problem hapet menjëherë edhe në shtëpi në pc edhe nga telefoni,prandaj mund që internetin ta keni të dobët.

Selamu Alejkum Admin , degjo vella I nderuar , nuk me pelqen pak menyra se si me je shpreh ... si duket e keni marr gje negative postimin tim. Une dhash mendimin tim dhe u mundova me u pergjigje per secilen pytje lidhje me sondazhin .


Nuk dim të Debatojm.
Nuk dim të hapim tema.
Forumi ka problem me hapjen e temave.
Turpërohemi nuk mund të diskutojm
Nuk dim me shkrujt vetëm me kopju.
Forumi nuk është për Diskutim vetëm për lexim.

Keto pytje nuk japin asnje statistik te sakt per sondazhin qofte edhe me kohe afate gjate apo shkurte .

Te qartesohem pak ketu :
Cito :
copy pastes edhe ju vetë keni copju dhe nuk di ndonjë temë ta mishi hapur për diskutim.
Fakt qe kam sjell dhe un copy past , mirpo jo te gjitha postimet e mia qe kam nuk jan copje past ! Pastaj nuk dmth qe te hapen tema vetem diskutim diskutim se ti edhe me ane te asaj teme qe sjell ketu copje past mund te debatosh : Ja pershembull kam pas rast qe kam marr pjes me nje shoqat fetare ku aty kemi lexu libra dhe i kemi debatu pra secila ka dhen mendimin e vet , keshtu pra edhe puna e forumit eshte dikush mund te sjell tema copje past pra pak jo te gjitha , e te tjeret aty ke ajo teme te japin mendimin e vet ...besoj se jam e qart se ku dua te dal e cka dua te them . E ketu ne forum nuk praktikohet ajo gje se si pik e pare ju Admin keni postime 3.811 dhe shume pak here kam has t'ju lexoj ne debat ... Pra mundohen me shume staffi te sjell postime copje past, duhet me len rradhen qe antaret tjere te thjesht ta mbushin forumin se ne si staff jemi vetem per te moderuar naper tema .

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?   Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: