islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty20%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty7%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty37%Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
MesazhTitulli: Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë   Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Feb 2012 - 10:53


Eja dhe shiko pamjen e kësaj bote të bukur që All-llahu e krijoi për ty, ec dhe mos rri i mbyllur se ti je njeri i lirë dhe i lumtur.Përkujtimi i Zotit ta zbukuron fytyrën,ta fisnikëron shpirtin; në adhurim do ta gjesh All-llahun, kudo që ta thërrasësh.Ai nuk do të kthen duarbosh.Ai të do dyfish; nëse mburresh me Të, Ai do të mburret me ty në botën tjetër, nëse në këtë natë loton dhe pendohesh për mëkatet e tua ai lot do ta shkëlqejë tërë botën.Zbukuroje çdo natë me këndimin e Kur`anit dhe do ta shijosh ëmbëlsirën e Zotit të Madhëruar.Mundohu ta kërkosh Allahun se atëherë e ke gjetur dritën e lumturisë, përmende emrin e Tij që të largohen retë e zeza që të kanë kapluar dhe të shkëlqen drita e diellit të jetës.Mos u habit me lumturinë e të devotshmëve por habit me lumturinë e të devotshmëve por habitu me mërzitë pa kufi të atyre që kundërshtuan fjalët e Allahut, mendo si jetojnë dhe si ndjehen.

"[i]Të vdekur e jo të gjallë dhe ata nuk e dijnë se kur do të ringjallen (adhuruesit e tyre)."(Nahl:21)Sa lotë derdhën sytë e tyre, sa pagjumsi panë, dhe e gjithë kjo ishte sepse i këputën lidhjet me bukurinë e jetës,All-llahun.Prandaj adhuro All-llahun dhe ndërgjegja jote do të pushojë, mbështetu dhe vetëm prej Ti kërko mëshirë,frikën dhe dhe hallin të vetëm Atij tregoja sepse Ai është afër teje, të dëgjon dhe i përgjigjet lutjes tënde.Përulju dhe friksoju Atij, respektoja madhërinë Atij, përsërite shpesh emrin e Tij të bukur me gjuhën tënde, loto nga dashuria për Të sepse loti është mëshirë, lavdro dhe falëndero fuqinë e Tij, lutu dhe vetëm Atij kërkoji me këmbëngulje.
Këshilla: Pranë All-llahut gjeje lumturinë, mos e humb Atë se atëherë do të jesh i humbur.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
MesazhTitulli: Re: Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë   Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Feb 2012 - 13:51

All-llahu te shperblefte vella per punen e pa ndalshme qe je duke e bere dhe na kujton keshilla te mirat e All-llahut azze ve xhel.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
MesazhTitulli: Re: Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë   Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Feb 2012 - 21:09

MashAll-llah, gjithçka të bukurë, mund të gjejsh në këtë grup, të quajtur, bukuri mbi bukuri, el hamdulilah qe kemi mundesin te lexojm dhe te shkruajm diçka të bukur dhe te kendshme qe padyshim jemi te etur per bukuri.

Selamu Alejkum ; Admin !

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
MesazhTitulli: Re: Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë   Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë EmptyTue 21 Feb 2012 - 21:55

we alejkumu selam vlla Allahu te shperbelft per komentin ma mbeshtjelel pak me filozofi hehhe po e kuptova qellimin.Wes-selamu alejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty
MesazhTitulli: Re: Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë   Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nëse gjen Allahun ke gjetur gjithçka por nëse e humb besimin në Të s`të mbetet asgjë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Tema Islame-
Kërce tek: