islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty20%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty7%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty37%[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!

Shko poshtë 

Per nje forum me kualitativ!
 1. Stafi i forumit nuk eshte duke i permbushur nevojat e forumit.
 2. Nuk jemi te knaqur me pergjigjet e Imamave aktiv.
 3. Shum pak Tema për diskutim hapen.
 4. Supermoderatoret dhe moderatoret jan vetem si titull dhe asgje tjeter.
 5. Forumi shumë ngadal hapet.
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2012 - 21:38

Eselamu Alejkum të nderuar anëterë të forumit Islami është dritë. Njëherit ju dëshirojmë prehje të këndëshmë në fushën e ketij Forumi, duke e lutur si gjithmone Allahun Azze wexhel që të na e shton diturin e hajrit në mënyrë që ta dërgojmë në destinacionin e duhur fjalën më të bukur të Allahut Azze wexhel. Stafi drejtues i këtij forumi e pa të arsyeshme që të hap këtë sondazh në mënyrë qe ta bejm me kualitative forumin. Pra thjeshte ju mund të votoni në pyetjet që do t'i shihni më larte, poashtu keni të drejt që edhe të komentoni tek hapesira më poshtë ku është për replike.

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyMon 6 Feb 2012 - 21:54

Es-selamu alejkum vlla i nderuar të përgëzoj për këtë sondazh të qëlluar që e ke hapur për ta quar përpara Forumin unë ta them të drejtën kam votuar atë se shumë pak angazhohen Supermoderatorët për editime të teksteve si dhe për zhvendosjen e teksteve në vendet e duhura.Pra kam vërejtje ndaj Supermoderatorve si dhe ndaj Moderatorve me butonin edito shumë pak punojn.
Nëse kan ndonjë problem stafi mund të hapin temë tek Rubrika ZONA E STAFIT.
Disa Supermoderator edhe nuk na vizitojn me muaj të tërë e lene me editu diçka!!!

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:11

Eselamu Alejkum.
Vazhdon sondazhi ne forum te nderuar anetare vazhdoni te tregoni opinionin tuaj ne menyre qe te bejme nje forum me kualitativ.

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:36

Selamu Alejkum !!!

Meqe eshte sondazh nuk do e fshehi voten time gje qe dua dhe per ate te diskutoj .
Votova per opsionin me numer 3
Meqe jam edhe antare e keti forumit mos me shume dhe S/Moderatore , nese keni ndonje problem nga ana ime mund te me thoni direkt nuk me ngel hateri ne asnje menyre !
Un kisha te them dicka , pse votoa per ate opsion ?! Se ktu ne forum kam has qe shume tema hapen dhe nuk kan asnje koment (postim) dhe kjo e ben qe aq me shume te ngadalosn forumin , do ju kisha lute qe te mundoheni sa me shume vet sipas mendimit tuaj te bisedoni , apo te hapni tema per diskutim jo te sjellin gjera vetem me copy past . C/P ka shume e shume tema qe mund te lexojme edhe jasht forumit , un sa e dij forumi eshte nje gje ku mblidhen gjithe shqiptaret por meqe e kemi forum musliman ktu mund te mblidhen te gjithe muslimanet dhe te flasin per nevojat e tura dhe te japin opinonin e tyre ktu bashk me neve .

Pastaj kam shkruaj ktu qe forumi ka nevoj per nje nenforum ku do mund te diskutojme neve si STAF per cdo gje ne forum ( dhe sipas kesaj forumi do hec para ) nuk dmth per problemet por ja edhe ne si SM apo Moderarore kemi angazhime jemi me pun dhe nuk mundemi shum gjate te rrim dhe te shfletojme forumimin ...Un shpesh kam verjete qe te vendosen ca tema naper vendin e duhur kur jam hap gabim dhe e kam be ate gje ..por ka ca vende qe nuk mundem te moderore gjej qe eshte puna e Administratorit .... Nese eshte dikca e paqarte ju lutem te flasim dhe ta zgjedhim kte problem , sinqerisht dhe un dua qe te perparon forumin ama jo me gjera falso cope past por vete te krijojme dicka ....

Selamu Alejkum !

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:47

Një herit Allahu ju shpërbelft për opnionin tuaj motër e nderuar Jasemina, Edhe mua më pëlqeu opcioni numër 3 dhe dua u bë thirje gjith antarve amdje edhe vizitorve që të hapin tema sepse kjo rubrik Diskutime islame dhe Diskutime të shgpejta u mundësohet gjithve t hapin tema dhe të replikojn diskutojn.Sa i përket asaj kërkesës tuaj për një Rubrik për Stafin e ke në fillim e kam hapur dhe e kam titulluar STAFI I FORUMIT dhe ke nën rubrikat për tema ku nuk munden temat tona diskutimet tona ti shef aksush për veç neve të stafit.

Sa i përket angazhimit të moderatorve dhe supermoderatorve e kam thënë në përgjithësi sidomos për editime të teksteve si dhe zhvendosjen e tyre në rubrika të duhura dhe ku kam thënë disa prej tyre kam sinjalizuar në një Supermoderator që nga ramazani nuk na ka vizituar dhe aj është Burim-Sherifi, ndërsa ju asjëherë ta ndalni editimin dhe rregullimine forumit sepse këtu ka antar që nuk kan shumë njohuri madje kjo është një kontribut që bëhet për Allahun xh.sh dhe Ai do të shpërblen për këtë gjë

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 18:55

Allahu ju shperblefte dhe JUVE si Administraotr i keti forumit dhe njehere themellusi i formit , un mundohem qe cdo gje te shkon ne rregull ...Kerkoj ndjes se nuk e kam verete teme qe eshte per neve te Staffit ku mund te flasim me lirshem ...Edhe per S/Moderaoret apo Moderatore duhet te vem nje rregull ato qe mungojne shuma duhet te tregojne nese nuk behen te gjall nje kohe te gjate duhet heq prej Stafit qe te le vendin e lire dhe aktivizohet tjeter kush ...Gjithesesi flasim ke tema e Stafit per kto gjera


Selamu Alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 22:11

Eselamu Alejkum te nderuar anetere te Forumit Islami eshte Drite sondazhi vazhdon akoma deri ne miratimin e opinionit tuaj..............voto ne pyetjet me larte dhe repliko.!
wealejkum selam

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 22:56

Esselamu Alejkum inshAllah jeni mir t'gjithe All-llahu ju shperblefte per Punen qe e beni ne ket Forume si dhe juve vella per hapjen e keti sondazhi mpelqeu.
Edhe une japa voten time per:" Pyetje Sondazh... 4. Supermoderatoret dhe moderatoret jan vetem si titull dhe asgje tjeter " Une po flas se pari per vete me qen se ka nje kohe te gjate nuk kam qen shum aktive per disa arsye personale tmijat por tashe inshAllah ne dashte Zoti do jena me aktiv e do punojna me shume per kete Forume e te jena sa me origjinale apo te jena vete vetja kjo ashte me e mir dhe me edobishme per ne t'gjithe. Une kom pasure nje vrejtje per Foton qe e vendoseshin Anteret tek Ikona personale e tyre edhe ajo qe me ka breugosur Elhamdulilah tashe ishe ne rregull Fale Zotite.:)

Une ju pershendese dhe ju uroje Pune te mbare t'gjithve Vellezer dhe Motra All-llahu ju Forcofte Imanin
Wes selamu alejkum nga Bona

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyTue 7 Feb 2012 - 23:35

Falenderojm motrën e nderuar Bona për komentin, opinionin e saj për kontributin që ka dhënë Allahu xh.sh e shpërbleft.Por ne Temën e shtrime dhe më gjërë se me sa po shof vetëm sillemi ne reth kjo pyetje Vlen edhe për ju antar të nderuar cilën pikë të dobët e ka ky forum apo çka mendoni ju si mund ta bëjm këtë Forum më kualitativ që të komentohen tekstet të lindin debate të shkëmbejm mendime.Nuk duhet vetëm ne të përgjigjemi edhe ju jeni pjes e këtij Forumi prandja presim përgjigje edhe nga ju....
Çka duhet të bëhet për një Forum më kualitativ???

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Thu 9 Feb 2012 - 0:51, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyWed 8 Feb 2012 - 20:05

Eselamu Alejkum te nderuare anetere sondazhi vazhdon akoma derisa te marim shum opinione per nje forum me kualitativ siç ka permendur vellau Admin me larte munde te marin pjese te gjithe anetaret e forumit. ka mundesi te propozohet edhe per diçka qe i perket e forumit e qe ne nuk kemi shenuar me larte ne sondazh.
Votoni ju lutemi sepse na ndihmoni per te bere nje forum bashkohor.
wealejkum selam

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptyThu 9 Feb 2012 - 19:55

Eselamu Alejkum te nderuare anetar te forumit-All-llahu ju shperblefte per punen qe po e beni,Si dhe me pelqeu kjo teme [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!
Pra vota ime do te shkoje ne numrin 3- Shum pak Tema për diskutim hapen -un jap mendimin e motres Jasemina ,ku siq e ka cekur me heret ku shume tema hapen e nuk ka asnje koment,si dhe te kemi shum e shum tema per diskutim ku mund te bisedohet dhe ti komentojme ketu ne forum pra kaq per voten time All-llahu ju shperblefte.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 11 Feb 2012 - 22:35

Eselamu Alejkum
Allahu ju shperblefte per voton dhe repliken qe keni bere. Por dy pika kan mbetur ne balotazh, atehere kerkojm akoma nga anetaret e forumit qe te partecipojne ne sondash dhe te japin opinionin e tyre.
wealejkm selam

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySat 11 Feb 2012 - 23:37

Për sa i përket temës për një forum ma kualtitativ unë shof antar të bdekur këtu se[se përveç neve që shkrujm asnjë antar i ri skam pa të inkuadrohet dhe së paku ta shkruan mendimine vet se çka duhet në këtë forum çka mund të bëjm sepse sërish e potencoj rubrika diskutime islame është e hapur edhe për vizitorët e le mo për antarët.Pastaj sa i përket pikës së 3 që e ka cekur vllau Shemsi, se nuk ka shumë tema për diskutim!!,Unë t2 them vlla po nuk ka se antarët vetëm hyn lexojn dhe dlain e kan keqkuptuar s eforumet jan për debate, diskutime, ndrym mendimesh e shumë pak pak kopy paste.

Presim së rish opinione edhe të antarve dhe vizitorve tjer dhe atë cetëm duke klikuar tek butoni Përgjigju nën temën Ose për të hap temë të re tek diskutimet tek butoni Temë e re.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 12 Feb 2012 - 0:56

Selam alejkum vella - Ashtu eshte vella-une kam menduar krejt ndryshe -por ti pak me pare shum mire e ceke ,se askush nuk pergjigjet ne forum per pos ne qe jemi te stafit - hyn ne forum dhe dalin dhe asnje selam nuk e japin-po nejse nuk e kan patjeter ---
PRA VOTA PER MUA NUK SHKON NE ASNJEREN PIKE SEPSE UNE NDIHEM SHUM I KENAQUR ME GJITHE STAFIN FORUMIT ***ISLAMIESHTEDRITE*** -SEPSE AI QE PUNON EDHE FITON...
Kaq pata All-llahu ju shperblefte te gjitheve...

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Kujtimi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Kujtimi

Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 02/10/2010

[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! EmptySun 1 Dec 2013 - 14:17

Es-selamu alejkum

Une kam pare qe forumi shume ngadale hapet. Eshte i sterngarkuar dhe duhet bukur nje kohe derisa te hapet Portali. M'a beni hallall!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty
MesazhTitulli: Re: [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!   [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: