islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
14 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 14 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty20%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty7%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty37%Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?

Shko poshtë 

Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?
 Tv
 Revista
 Libra
 Xhamija
 Internet
 Radio
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
MesazhTitulli: Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?   Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptySun 15 Jan 2012 - 15:33

Es-selamua lejkum të nderuar antarë/e si dhe ju vizitor të nderuar e hapim këtë sondazh për ta mar mendimin tuaj se si ju informoheni për islam çka lexoni më shumë çka frekuentoni cilët webfaqe i vizitoni?

Allahu ju shperbleft per postimin.
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
zejnije sejdija
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 10
Data e regjistrimit : 31/01/2012

Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?   Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyMon 6 Feb 2012 - 20:02

Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zejnije sejdija
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 10
Data e regjistrimit : 31/01/2012

Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?   Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? EmptyMon 6 Feb 2012 - 20:16

Embarassed Razz Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?   Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka frekuentoni më shumë për tu informuar për islam?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: