islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
" Një shoqëri " EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
" Një shoqëri " EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
" Një shoqëri " EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
" Një shoqëri " EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
" Një shoqëri " EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
" Një shoqëri " EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
" Një shoqëri " EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
" Një shoqëri " EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
" Një shoqëri " EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
" Një shoqëri " EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
" Një shoqëri " EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
" Një shoqëri " EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
" Një shoqëri " EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
" Një shoqëri " EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
" Një shoqëri " EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
" Një shoqëri " EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
" Një shoqëri " EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
" Një shoqëri " EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
" Një shoqëri " EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
" Një shoqëri " EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
" Një shoqëri " EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
" Një shoqëri " EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
" Një shoqëri " EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
" Një shoqëri " EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
" Një shoqëri " EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
" Një shoqëri " EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
" Një shoqëri " EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
" Një shoqëri " EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
" Një shoqëri " EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
" Një shoqëri " EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
" Një shoqëri " EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
" Një shoqëri " EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
" Një shoqëri " EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
" Një shoqëri " EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
" Një shoqëri " EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
" Një shoqëri " Empty20%" Një shoqëri " Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
" Një shoqëri " Empty7%" Një shoqëri " Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
" Një shoqëri " Empty37%" Një shoqëri " Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 " Një shoqëri "

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyMon 19 Dec 2011 - 16:47

- Një shoqëri e pa­moralshme, është një shoqëri që i ka reduktuar marrë­dhëniet e saj me Islamin në nivelin më të ulët, mbase dhe i ka ndërprerë ato përfundimisht.

- Sa më i lartë të jetë niveli i moralit në një shoqëri Islame, aq më e thellë është edhe marrëdhënia e
kë­saj shoqërie me Islamin.

- Pra, mund të themi se është e mundur që të vlerësohet niveli i vetëdijes Islame të një shoqërie duke studiuar nivelin e moralit të saj.

- Ndërsa shkatërrimi i vlerave morale është i lidhur ngushtësisht me dobësinë e për­vetësimit dhe përjetimit të fesë Islame.

- Sa më shumë që një shoqëri të thellojë lidhjet me Islamin, aq më shumë ajo mund të bëhet një shoqëri e pajisur me virtyte të larta morale.(Përgaditi : Bujamin Salija ) - [Autorë: Ahmet Tasgetiren]

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
REJHANA-ENSAR
Moderator
Moderator
REJHANA-ENSAR

Numri i postimeve : 811
Data e regjistrimit : 07/07/2010
Mosha : 33
Nacionaliteti-Sheti : stuttgart

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyTue 20 Dec 2011 - 0:33

All-llahu ju shperblefte  vella.
Omer
Ibn el-Hattabi radijAllahu anhu thotë: “Mbaju me vllëzërit e sinqertë,
do të jetosh në mesin e tyre.Ata një zbukurim gjatë bollëkut dhe furnizim
gjatë sprovimit...


Allahu ju shperbleft per postimin.
tu________________________________________________________________________________________________________________________________
Edukoni Femijet ne tri gjera
Ta duan te derguarin s.a.v.s e tyre
ta duan familjen e tij
dhe
ta lexojne Kuran.

O Robet e Mi ! Vertet ju gaboni naten dhe diten , kurse Une i fali te gjitha mekatet , prandaj , kerkoni nga Une falje, do tju fali
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wwww.islami-eshte-drit.albanianforum.net
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyThu 22 Dec 2011 - 1:27

Allahu ju shperbleft edhe juve motër e nderuar për kohën që ndajte për t'na shkruar dhe për t'na përkrahur, Allahu ju dhasht të mira të pafundme si në k'të botë kalimtare ashtu dhe botën e perjetshme!


E vërteta për mendje të shëndoshë.

- Në Europë edhe në Amerikë disa shkenctarë duke u larguar nga ideologjitë e tyre u bënë të sukseshëm, pasi përqafuan Islamin.

- Disa njerëz të marrë të cilët mbajnë emrin muslimanë duke u larguar nga Islami bëhen të pasukseshëm.

[ Bujamin Salija ]
REJHANA-ENSAR shkruajti:
All-llahu ju shperblefte vella.
Omer
Ibn el-Hattabi radijAllahu anhu thotë: “Mbaju me vllëzërit e sinqertë,
do të jetosh në mesin e tyre.Ata një zbukurim gjatë bollëkut dhe furnizim
gjatë sprovimit...
Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyThu 22 Dec 2011 - 10:26

Allahu ju shperblefte ...

Cito :
- Një shoqëri e
pa­moralshme, është një shoqëri që i ka reduktuar marrë­dhëniet e saj me
Islamin në nivelin më të ulët, mbase dhe i ka ndërprerë ato
përfundimisht.
-Un them se i ka nderprere marredheinet ,se mbi gjitha ne islam eshte Morali, kur ke moral je i mire me te gjithe pra nuk je UNIK ne menyre individuale (nje person pra vetem vetvetja) kur je i mire me te gjithe edhe te tjeret bejne per Ty , mirpo nuk ndodh kjo gje te pakten ne dite e sotme .

Cito :
- Sa më i lartë të jetë niveli i moralit në një shoqëri Islame, aq më e thellë është edhe marrëdhënia e
kë­saj shoqërie me Islamin.
-Normal, se morali eshte sjellje qe lidht me nderin teorikisht cakotohet ne kushtet ekonomike -shoqerore. Edhe per ate do jet me e shendosh ajo shoqeri .

Cito :
- Pra, mund të themi se
është e mundur që të vlerësohet niveli i vetëdijes Islame të një
shoqërie duke studiuar nivelin e moralit të saj.
-Patjeter ...

Cito :
- Ndërsa shkatërrimi i vlerave morale është i lidhur ngushtësisht me dobësinë e për­vetësimit dhe përjetimit të fesë Islame.
-E po moral eshte pjes e karakterit , ka te bej edhe me psiqiken

Cito :
- Sa më shumë që një
shoqëri të thellojë lidhjet me Islamin, aq më shumë ajo mund të bëhet
një shoqëri e pajisur me virtyte të larta morale.
-Dallohet e mira nga e keqja Neutral

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

" Një shoqëri " X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyFri 23 Dec 2011 - 19:01

- Për te gjitha citimet dhe sekondat dhe minutat dhe shkronjat qe keni shkruar, Allahu ju shperbleft, dhe gjithashtu dhe un ju falenderoj që ndajtet kohër për t'na sqaruar edhe më bukur! Selam e nderuara ' Jasemina '

Jasemina shkruajti:
Allahu ju shperblefte ...

Cito :
- Një shoqëri e
pa­moralshme, është një shoqëri që i ka reduktuar marrë­dhëniet e saj me
Islamin në nivelin më të ulët, mbase dhe i ka ndërprerë ato
përfundimisht.
-Un them se i ka nderprere marredheinet ,se mbi gjitha ne islam eshte Morali, kur ke moral je i mire me te gjithe pra nuk je UNIK ne menyre individuale (nje person pra vetem vetvetja) kur je i mire me te gjithe edhe te tjeret bejne per Ty , mirpo nuk ndodh kjo gje te pakten ne dite e sotme .

Cito :
- Sa më i lartë të jetë niveli i moralit në një shoqëri Islame, aq më e thellë është edhe marrëdhënia e
kë­saj shoqërie me Islamin.
-Normal, se morali eshte sjellje qe lidht me nderin teorikisht cakotohet ne kushtet ekonomike -shoqerore. Edhe per ate do jet me e shendosh ajo shoqeri .

Cito :
- Pra, mund të themi se
është e mundur që të vlerësohet niveli i vetëdijes Islame të një
shoqërie duke studiuar nivelin e moralit të saj.
-Patjeter ...

Cito :
- Ndërsa shkatërrimi i vlerave morale është i lidhur ngushtësisht me dobësinë e për­vetësimit dhe përjetimit të fesë Islame.
-E po moral eshte pjes e karakterit , ka te bej edhe me psiqiken

Cito :
- Sa më shumë që një
shoqëri të thellojë lidhjet me Islamin, aq më shumë ajo mund të bëhet
një shoqëri e pajisur me virtyte të larta morale.
-Dallohet e mira nga e keqja Neutral

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyFri 23 Dec 2011 - 20:05

Cito :
- Për te gjitha citimet dhe sekondat dhe minutat dhe shkronjat qe keni shkruar, Allahu ju shperbleft, dhe gjithashtu dhe un ju falenderoj që ndajtet kohër për t'na sqaruar edhe më bukur! Selam e nderuara ' Jasemina '

Alejkum Selam dhe per juve i nderuar Wink

Vetem dhe nje gje dua t'ju pyes , meqe je autori i temes , Nese nje gje behet e pa moralshme tham se moral eshte i lidhur me nderin ...edhe eshte mekat kur behen ca pun te pa moralshme .. si mendoni Ju mund te pastrohet ajo gje, mund te lahen ato kusure ?

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

" Një shoqëri " X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyFri 23 Dec 2011 - 22:39

InshAll-llah mekatari bën një pendim të sinqert, dhe Allahu ia pranon lutjen apo teuben, këtij robi apo kesaj krijesa e cila është gabimtare! Unë mendojë që Krijuesi është Falës, Bujar, Ai e don atë rob që i lutet për ta falur për ta pastruar nga gabimet! Dhe InshAllah shkon tek Krijuesi me kususe te falura! Mendoj keni marur donje pergjigje te sakt deri diku ja kjo eshte dituria ime me tutje sdi ma shum!

T'falenderoj shum per komentet e juaja ! E nderuara JASEMINA

Jasemina shkruajti:
Cito :
- Për te gjitha citimet dhe sekondat dhe minutat dhe shkronjat qe keni shkruar, Allahu ju shperbleft, dhe gjithashtu dhe un ju falenderoj që ndajtet kohër për t'na sqaruar edhe më bukur! Selam e nderuara ' Jasemina '

Alejkum Selam dhe per juve i nderuar Wink

Vetem dhe nje gje dua t'ju pyes , meqe je autori i temes , Nese nje gje behet e pa moralshme tham se moral eshte i lidhur me nderin ...edhe eshte mekat kur behen ca pun te pa moralshme .. si mendoni Ju mund te pastrohet ajo gje, mund te lahen ato kusure ?

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyFri 23 Dec 2011 - 22:44

Faleminderit per pergjigjen .. Allahu ju shperblefte i nderuar

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

" Një shoqëri " X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bujamin
Pena e Artë
Pena e Artë
Bujamin

Numri i postimeve : 423
Data e regjistrimit : 26/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë- Maqedoni

" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " EmptyFri 23 Dec 2011 - 22:47

GJITHASHTU FALEMINDERIT QE BENI PYETJE! Pasi un keto llojeve pyetje nuk ju pergjigjem por nga modestia juaj u detyrova që tju pergjigjem! Pershendetje!

Jasemina shkruajti:
Faleminderit per pergjigjen .. Allahu ju shperblefte i nderuar

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
" Një shoqëri " Empty
MesazhTitulli: Re: " Një shoqëri "   " Një shoqëri " Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
" Një shoqëri "
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Tema Islame-
Kërce tek: