islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty20%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty7%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty37%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:11

Një ndër shkencëtarët më të mëdhenj musliman është edhe Ibni Sina, me zbulimet dhe pëprunimet e tij në lëminë e mjekësisë, filozofisë, metafizikës, fikhut etj. Vlen të shikohet.


Edituar për herë të fundit nga aksa në Sat 16 Jul 2011 - 17:28, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:12

Ibn-i Sina - part 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:13

Ibn-i Sina - part 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:14

Ibn-i Sina - part 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:15

Ibn-i Sina - part 5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:16

Ibn-i Sina - part 6
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:17

Ibn-i Sina - part 7
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:17

Ibn-i Sina - part 8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:18

Ibn-i Sina - part 9
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:19

Ibn-i Sina - part 10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sefedin2000kosova
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 06/10/2014
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : france

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 17 Oct 2014 - 16:09

aksa shkruajti:
Ibn-i Sina - part 2 flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: