islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty96%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty0%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty0%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty0%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty1%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty2%Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv


Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 27
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
MesazhTitulli: Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.   Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 24 Mar 2011 - 12:52

Kush është prej te parëve qe bëri ndërtimin e xhamive . Ai qe e gjen i pari e merr nje shperblim.Nje liber elektronik i cili eshte Kurani ne shqip i ka pak mb.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.   Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyThu 24 Mar 2011 - 21:56

Pejgamberi a.s kur e ndërtoj xhaminë në Medine ku u ndal devja ndërsa nëse e ke fjalën kush është i pari që ndërtoj shtëpi të Allahut qaben ehste Ibrahimi a.s.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.   Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 25 Mar 2011 - 6:25

Eselamu Alejkum All-llahu ju shperblefte edhe une kome mendim te njejte si te Admin vetem pake me gjersishte
Kure Ibrahimi a.s e vizitonte Familjen e ti ne Palestine pra Gruan Haxheren dhe djalin Ismailin gjate njeres prej vizitave te tij All-llahyu i urdheroj qe ta rindertoje Qaben - vendin e pare ku njerzite e kane adhuruar All-llahun xh.sh Atyre saktesishte u ishte thene se ku dhe si ta ndertojne ate . Ajo do te duhej te ngrihet prane burimit te Zemzemit dhe te ndertohet ne forme te kubit. Ne skajin lindor te saj do te vendoset nje gur i zi , qe kishte rene nga qielli. Nga kodra e afert Ebu Kubejs gurin ua solli nje melek. Ibrahimi dhe Ismaili punuan shume qe ta rindertojn Qaben dhe tere kohen i luteshin All-llahut qe nga pasardhesit e tyre te dale nje i Derguar.
" Edhe kur Ibrahimi dhe Ismaili duke i ngritur themelet e shtepis (Qabes - luteshin ): 'Zoti yne, pranoje prej neshe , se me te vertete Tij je qe degjon dhe di !' Zoti yne bena neve dyve besimtar te sinqert ndaj Teje, na i meso rregullat e ibadetit (adhurimit) ton dhe falna neve, vertete Ti je qe fale shume, je meshirues '! ' Zoti yne dergo nder ta , nga gjiu i tyre te derguar qe t'u lexoje atyre ajetet Tua , t'u mesoje atyre librin dhe urtesin e t'i pastroje (prej ndytesires se idhujtaris ) ata . S'ka dyshim se Tij je ngadhenjyes i dijshemi'. " (El-Bekare: 127-129)
Ndersa kur Qabja u kompletua, All-llahu i urdheroi Ibrahimin qe ta ftoje njerzimin per haxhxh ne Shtepin e Tij te Shenjte. Ibrahimi pyetej se ne c'menyre te gjithe do te degjonin thirrjen e tij . All-llahu i tha :
"Ti thirri, kurse Une do t'i sjell ata ." Keshtu filloi Haxhxhi ne Qaben e Mekkes, keshtu qe haxhxhi i sotem i muslimaneve eshte vazhdim i fteses se iashte te Ibrahimit.

Ndersa ndricimin e Xhamive prej te pareve e ka bere Temim Bin Evs Ed-darij ne kohen e Umer bin Hatabit.

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv


Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 27
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.   Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. EmptyFri 25 Mar 2011 - 7:54

Pergjigjëja eshte e sakt dhe mbasi jeni vetem ju te dy qe jeni pergigjur kesaj pyetje atehere nuk do te ju ndaj dhe shperblimin do ta merrni ne pergjigjeje private pershkak se mundet me marr ndokush kete link.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.   Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje pyetje per te gjith .Ai qe e gjen i pari e merr nje liber elektronik Kuranin ne gjuhen shqipe pak mb.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Pyete Hoxhen-
Kërce tek: