islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Program për kohët e namazit EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Program për kohët e namazit EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Program për kohët e namazit EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Program për kohët e namazit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Program për kohët e namazit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Program për kohët e namazit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Program për kohët e namazit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Program për kohët e namazit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Program për kohët e namazit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Program për kohët e namazit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Program për kohët e namazit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Program për kohët e namazit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Program për kohët e namazit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Program për kohët e namazit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Program për kohët e namazit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Program për kohët e namazit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Program për kohët e namazit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Program për kohët e namazit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Program për kohët e namazit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Program për kohët e namazit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Program për kohët e namazit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Program për kohët e namazit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Program për kohët e namazit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Program për kohët e namazit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Program për kohët e namazit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Program për kohët e namazit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Program për kohët e namazit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Program për kohët e namazit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Program për kohët e namazit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Program për kohët e namazit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Program për kohët e namazit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Program për kohët e namazit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Program për kohët e namazit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Program për kohët e namazit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Program për kohët e namazit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Program për kohët e namazit Empty96%Program për kohët e namazit Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Program për kohët e namazit Empty0%Program për kohët e namazit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Program për kohët e namazit Empty0%Program për kohët e namazit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Program për kohët e namazit Empty0%Program për kohët e namazit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Program për kohët e namazit Empty1%Program për kohët e namazit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Program për kohët e namazit Empty2%Program për kohët e namazit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Program për kohët e namazit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyThu 16 Jul 2009 - 11:57

Përshkrimi:Program shumë i mirë për kohët e namazit nuk gaboni nëse e shkarkoni këtë program shum program i fiksuar dhe i skat ati ka për ta zgjedh vendin bile edhe qytetin e në disa vende dhe fshatrat janë ka orën si dhe disa ezane si të Mekes Medines etj. Vetë e kam të instaluar këtë program dhe jam shum i knaqur.

Foto e Programit:Program për kohët e namazit I320799679_23838_5

SHKARKO KËTU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyTue 6 Apr 2010 - 16:33

Admin shkruajti:
Përshkrimi:Program shumë i mirë për kohët e namazit nuk gaboni nëse e shkarkoni këtë program shum program i fiksuar dhe i skat ati ka për ta zgjedh vendin bile edhe qytetin e në disa vende dhe fshatrat janë ka orën si dhe disa ezane si të Mekes Medines etj. Vetë e kam të instaluar këtë program dhe jam shum i knaqur.

Foto e Programit:Program për kohët e namazit I320799679_23838_5

SHKARKO KËTU


gjithashtu e kam kete program , eshte shume i mire

selamun alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhenisa-81
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 12
Data e regjistrimit : 13/07/2009

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyThu 28 Oct 2010 - 22:57

selamun alejkum a veq per ket vit 2010 vlen ky program per kohet e namazeve apo edhe per vitet tjera te ardhshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyFri 29 Oct 2010 - 9:26

Ky program vlen më duket edhe për vitet e ardhshme.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Program për kohët e namazit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptySat 18 Dec 2010 - 1:32

Selam Alejkum Allahu ju shperbleft per punen qe po e bani po deshta me dit programe diqka per telefon nokia a ka mundsi me gjet Allahu ju shperbleft Esselamu alejkum e rahmetullahi

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptySat 18 Dec 2010 - 8:58

we alejkumu selam vlla i nderuar amin edhe juve Allahu ju shpërbleft për vizitën po inshallah edhe programe per nokia do te gjejm programe edhe per nokia.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Program për kohët e namazit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
for ever muslim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 27/12/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyMon 27 Dec 2010 - 18:25

selam aleykum,linku spo bon ju lutem vendosni ni link tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyMon 27 Dec 2010 - 18:31

Vallah shtash e provova shum mire ishte linku ndoshta nuk dini me shkakru nga Ziduja duhet ta shtiomni ku shkrun dowonload dhe pastaj ne katror ti vecndosni shkronjat qe ju shkrun atje.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Program për kohët e namazit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
for ever muslim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 27/12/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyMon 27 Dec 2010 - 18:34

po me vjen keq por jom ni lloj crackeri e mos me dit me shkarku diqka :S ska mundesi po ma qet oops
Mbrapsht në krye Shko poshtë
for ever muslim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 27/12/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyMon 27 Dec 2010 - 18:36

ja si po e qet: Oops The requested URL was not found on this server
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyMon 27 Dec 2010 - 20:39

http://www.ziddu.com/download/3528988/Azan.zip.html


Linku punon ndoshta eshte faqja e bllokume nga systemi juaj ndodh edhe ajo

nese prap nuk ben nalt atehere provo kete link
Shkarko ketu

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
for ever muslim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 27/12/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyTue 28 Dec 2010 - 10:16

e po tani po ALL-LLAHU ju shperbleft se tani po bon:D selam aleykum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
for ever muslim
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 27/12/2010

Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit EmptyTue 28 Dec 2010 - 10:20

se me kete linkun tjeter po me bon a ata qe eshte ne fillim jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Program për kohët e namazit Empty
MesazhTitulli: Re: Program për kohët e namazit   Program për kohët e namazit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Program për kohët e namazit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe Islame-
Kërce tek: