islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty96%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty0%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty0%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty0%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty1%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty2%Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medresantja_te
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Medresantja_te

Numri i postimeve : 23
Data e regjistrimit : 17/09/2009
Mosha : 26
Nacionaliteti-Sheti : Tetova

Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 18 Apr 2010 - 9:59

Pjesa e parë


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medresantja_te
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Medresantja_te

Numri i postimeve : 23
Data e regjistrimit : 17/09/2009
Mosha : 26
Nacionaliteti-Sheti : Tetova

Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Mire se ardhe hanë e uruar pjesa e dytë   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 18 Apr 2010 - 10:00

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medresantja_te
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Medresantja_te

Numri i postimeve : 23
Data e regjistrimit : 17/09/2009
Mosha : 26
Nacionaliteti-Sheti : Tetova

Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Mire se ardhe hanë e uruar pjesa e tret   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 18 Apr 2010 - 10:00

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Re: Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySat 21 Aug 2010 - 19:11
- Selamu Alejkum!Moter Allahu ju shperblefte per keto postime qe keni bere ,me kane pelqyer shume hallall ju qofte keshtu duhet te prezantohen sa me teper kesi lloj programe sepse kane vlera te medha.

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
harbin
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 24/04/2011

Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Re: Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s EmptySun 24 Apr 2011 - 17:42

a nuk e keni edhe nje pjese me duket ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty
MesazhTitulli: Re: Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s   Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Program festiv nga Medreseja e vajzave me arstin e Ditëlindjes së Muhammedit a.s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Nga Medreseja-
Kërce tek: