islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Nje pyetje hoxhes EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Nje pyetje hoxhes EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Nje pyetje hoxhes EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Nje pyetje hoxhes EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Nje pyetje hoxhes EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nje pyetje hoxhes EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nje pyetje hoxhes EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Nje pyetje hoxhes EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Nje pyetje hoxhes EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nje pyetje hoxhes EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Nje pyetje hoxhes EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Nje pyetje hoxhes EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Nje pyetje hoxhes EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Nje pyetje hoxhes EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Nje pyetje hoxhes EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Nje pyetje hoxhes EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Nje pyetje hoxhes Empty96%Nje pyetje hoxhes Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Nje pyetje hoxhes Empty0%Nje pyetje hoxhes Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Nje pyetje hoxhes Empty0%Nje pyetje hoxhes Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Nje pyetje hoxhes Empty0%Nje pyetje hoxhes Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Nje pyetje hoxhes Empty1%Nje pyetje hoxhes Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Nje pyetje hoxhes Empty2%Nje pyetje hoxhes Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Nje pyetje hoxhes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv


Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 27
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 14:32

Selamu alejkum.Deshta te pyes se me 31.12.2010 nata e vitit te ri ku e festojn gjith katoliket,pyetja eshte a bon qat natë me nejt psh me familje me hanger najsen amo kshtu me zemer mos me festu.Edhe nje pyetje tjeter a ta merr mendja hoxh se kur je perball nje magjistarit e aj eshte ut e ba magjisjen ne atë moment me lexu Embarassed ose me than naj dov a najsen tjteter a mundet me ju prish magjija.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Selam.   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 15:26

Selam.
Sa i takon pyetjes së parë mendoj se nuk bën me hëngër bash at nat,me bë ahengje sepse nëse e refuzon me zemër ate ta refuzojm edhe me gojat tona, e përse bash at nat me hëngër ushqime me familjet,kur i kemi edhe netët tjera.
Përkundrazi at nat duhet me bojkotu me të gjitha.
Sa i takon pyetjse së 2 kur je te magjistari dhe lexon Embarassed mos u frig se ai smund tet bëj asgjë,fjala e Allahut xh.sh është më e fortë sesa fjala e sihirbasit,por Kuranin nuk duhet lexuar vetëm në momente të vështira,por edhe në momente te mira.
Me respekt
Uzeir Ibrahimi,

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
raba
Motrat islame
Motrat islame
raba

Numri i postimeve : 78
Data e regjistrimit : 27/10/2010
Mosha : 32

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 18:02

selam alejkum hoxh deshta met pyet se a bon kur falesh me pas veshun pantolla un e kom dit qe nuk bon mirpo ni dhanderr i joni umtha bon un i thash apet nuk bon um veti a e ke lexu naj her kuranin i thash jo etha un e kom lexu 7 her e di ma mir se ti qe krejt qa i din i ke msu prej islamioshtdrit. edhe pyetja e dyt um veti kush osht rrahman e kush rrahim i thash Allahu xh.sh umtha jo edhe shumica e hoxhallareve tha nuk e din qit pyetje e qata um tha me ju vet edhe juve pode a pe dini .selam alejkum edhe tlutna pergjigjmu si shpejt sa osht edhe ky dhandrri ktu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 18:30

Alejkum Selam!Moter sai takon pyetjes se pare:Se a ben mu fale me pantallona?Pergjigja eshte:Mundesh mu fale me pantallona nese i ploteson kushte psh.Pantallonat te jene te gjera dhe mos te jene te tejdukshme,pra me nji fjale t'i plotesojne kushtet e mbuleses Islame.


Kurse sa i takon pyetjes se dyte:Se kush eshte Rahman dhe kush Rahim,dihet mire i kishe dhene pergjigje Allahu xh.sh eshte edhe Rahman edhe Rahim,jane dy nga emrat me te mdhej te Allahut ,pasi qe Allahu xh.sh ka 99 emra.

Rahman allahu xh.sh eshte per te gjithe ne kete bote psh edhe per besimtaret edhe per jobesimtaret,kurse Rahim do te jete ne boten tjeter vetem per Besimtaret.
Dhe me qudit pyetja e vellaut qe te ka thene se Rahman dhe Rahim nuk eshte allahu xh.sh
Allahu na shtofte dijen e hajrit ,dhe eshte mire mos te japim fetfa apo pergjigje rreth Islamit pa dije te mjaftueshme.

Inshallah me keto pergjigje ja kemi qellu.

Me Respekt
Burim Sherifi

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Nje pyetje hoxhes 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Selam   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 18:38

Selam.
Personi që e ka lexu Kuranin edhe më gëzon por edhe më deshpron,sepse dicka tjetër është me e lexu e dicka tjetër me e kuptu,e dicka tjetër me e komentu.Her sidoqoft kthehemi te pyetjet.
Sa i takon namazit eshtë kusht qe trupi të jet i mbuluar sipas rregullave të caktuara,të mos jen të ngushta dhe të tejdukshme,mundte edhe me pantollona por te jenë të gjëra,mos të shfaqen pjesët e trupit.
Sa i takon pyetjes së 2 ai vet edhe ishte përgjigjur,por do përgjigjem edhe un adhepse ndoshta nuk do pajtohet me këtë përgjigje.
Rrahman dhe Rrahim janë cilësit e Allahut xh.sh. ku Komentatoret e Kuranit ata thonë se
Rrahman,ka për qëllim mëshirën në këtë bot, e Rrahim pë në Ahiret.
Me respekt
Uzeir Ibrahimi.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
raba
Motrat islame
Motrat islame
raba

Numri i postimeve : 78
Data e regjistrimit : 27/10/2010
Mosha : 32

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 18:57

selam alejkum e flm per pergjigjjet e juaja edhe dhendrri i jon u kan ai qe mi ka be kto pyetje e jo vllau i jem e ai mu ka pergjigj ne pyetjen e dy,ai tha qe rrahman osht Allahu e rrahim jemi ne njerzit qe besojna un Allahun.e pernime Allahu ju shperbleft per pergjigjjen,edhe vllau burimi per at arsye edhe ju pyeta juve e nuk ju pergjigja une vet dhendrrit.Allahu ju shperbleft dyve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
raba
Motrat islame
Motrat islame
raba

Numri i postimeve : 78
Data e regjistrimit : 27/10/2010
Mosha : 32

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 19:12

umfal seveq gjysma eletres ju paska ardh une ju kom pergjigj vallau burimi mirpo kur umtha bo be un Allahun qe e ki mir.i thash pa e vet naj hoxh ose naj niri qe din nuk boj be une Allahun xh.sh. e flm setash di me ju pergjigj edhe muj me ba be a po.selam alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 19:14

amin amin mote edhe juve Zoti ju shperblefte ,inshallah ju kan kenaq pergjigjet tona,dhe me vjen mire qe keni interesim per ceshtjet Islame dhe kerkoni pergjigje aty ku duhet ,ne adres te sakt.

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Nje pyetje hoxhes 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mirsia
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 06/12/2010

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 19:41

eselamun alejkum te nderuar vllazen kam nje pytje se ne diten e ejte dhe premte agjerohet ,sipas synetit pengamberit.as
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Selam   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 19:47

Selam.
Ditën e Enjte është dita e Ashures, sipas fjalve të Muhammedit a.s. është mirë që të agjërohen 2 dit,ata mund të jen e 9 dhe e 10 dit ose e 10 dhe e 11 dit.
Me respekt:
Uzeir Ibrahimi.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 19:49

Alejkum selam e nderuara moter,Te enjten eshtedita e ashures dhe eshte sunet te agjerohet ,por duke i shtuar nji dite para dmth te merkuren dhe te premten.
Pejngamberi a.s ka thene:"Agjeroni diten e ashures ,por shtonja nji para dhe nji dite pas qe mos te ngjasoni me jehudet -cifutet"

Me respekt
Burim sherifi XH...

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Nje pyetje hoxhes 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes EmptyTue 14 Dec 2010 - 23:58

Es-selmu alejkum kam edhe dick te shtoj dhe t pyesim moter se mos vall e ka pasur per agjerimin vjetor dhe nuk e k patur qellim per diten e ashures mos e ka qellimin tek e hena dhe ejtja sepse edhe kyagjerim eshte sunnet i Pejgamberit s.a.w.s.
A e ke pasur fjaen moter per agjerimin e dites se ashures APO?

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nje pyetje hoxhes 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Nje pyetje hoxhes Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje hoxhes   Nje pyetje hoxhes Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje pyetje hoxhes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Pyete Hoxhen-
Kërce tek: