islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty96%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty0%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty0%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty0%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty1%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty2%A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv


Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 27
Nacionaliteti-Sheti : kosova

A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
MesazhTitulli: A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë.   A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyMon 29 Nov 2010 - 18:58

Selamu alejkum.Une do te ju sygjeroja qe te vazhdoni ti shiqoni videot ne youtube do tu a jap linkun,ne keto video do te shiqoni sekrete te ndryshme te botes ,vrasesit etj,ju vetem duhet ta shkruani ne youtube tek search MASHTRIMI I MADH pjesa e parë dhe keshtu vazhdon .Me besoni do te habiteni shum kur ti degjoni dhe do te ju dalin kunder qka keni menduar per disa njerz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë.   A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. EmptyMon 29 Nov 2010 - 20:26

Alejkum selam vlla Allahu te shperbelft per informaten po ne nje nga kjo qe ekeni tregu e kemi ne forum dhe ja linkun ku mundesh ta shikojsh:Kliko ketu

Allahu ju shperbleft per postimin.
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë. 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
 
A jeni te interesuar ti degjoni disa sekrete te cilat nuk i keni degjuar kurr me parë.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Pyete Hoxhen-
Kërce tek: