s.a.wr.wb kjo eshte nje ngjarje e vertete e cila ka ndodh.


Nje cift i posamartuar kishin shkuar ne muaj te mjaltit ne France.Vajza ishte besimtare e devotshme por djali nuk ishte.Keshtu naten e pare qe shkuan ne France djali tha qe deshironte te shkonte ne diskoteke.Vajza e cuditur tha jo une nuk vi!Babai im kurr nuk me ka lejuar qe te shkoje ne disko as tash nuk do te shkoj.Burri i vet tha qe do te shkonte edhe pa te..!!
Kaluan ca ore,u be nje ore nuk erdhi,u bene 2 ore nuk erdhi,u ben 3 ore nuk erdhi! Vendso gruaja e shkret te vendos te dal ta gjeje burrin.Ajo nuk e dinte hotelin ne te cilin ishin por vetem hapte ate dere qe i dilte perpara.Kur papritur e hap nje dere dhe kishte arritur ne bodrum.SubhanALLAH kishte pare qa nuk kishte imagjinuar kishe pare zinaja ne bodrum te hotelit!! Ne ate moment mbylli syte eh tha o ALL-LLAH meshiroje robt e tu.Dhe dukevrapuar dul nga bodrumi.Kur me ne fund e gjen diskon.Posa e hap deren eh sheh burrin e vet te rrethuar me femra dhe i bere tap(u pijav).Ne ate moment vraon per te dalur nga ai vend i tmerrshem por burri i vet si e pa u ngrit dhe e kapi per krah dhe e rrahu dhe e detyroi te pinte alkool(ALL-LLAHU e meshiroft).Gruaja e mjere e bere tap e zene rob nga burri i vet ia arriti te dilte nga disko.Arriti ne repartin e dhomave duke menduar qe eshte dhoma e vet e hapi deren dhe hyri me nje dhome te nje njeriu francez.Ai tha:"uau a thua kush ma solli kete dhurate kete femer te me mbules ne dhomen time",dhe pastaj ndodhi zinaja.Kur ne mengjes kur u zgjua gruaja e mjere e kishte pare veten ne shtrat te burrit francez ja filloi te qaj pasi e kishte leshuar pija ja filloi te qaj dhe shkoi ne dhomen e vet ta pres burrin e vet.Posa hyri burri ne dhome ajo kishte marre nje thike ne dore per ta vrare burin e vet.Ajo e kishte coptuar burrin e vet pjese pjese.Fjalet e saj ishin keto:
"eh more burr isiot babai ma ka ruajtur nderin eh ti per 1 nate ma shkaterrove jeten,burr idiot,pis,maskara".Sot e ksaj dite ajo moter eshte ne burg per shkak se vrau burrin me thike per arsye c'nderimi.SubhanALL-LLAH ALL-LLAHU e shkatrroft burrin e saj ate kafir...