islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty20%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty7%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty37%[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Empty
09042020
Mesazh[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE

[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE Be-69610 Bashkimi Evropian do të zgjasë kufizimet e udhëtimit deri në mesin e muajit të ardhshëm, njoftoi sot Komisioni Evropian për masat emergjente që synojnë të frenojnë përhapjen e koronavirusit.
Në mes të muajit marsit, BE vendosi të mbyllë kufijtë e jashtëm për të gjitha udhëtimet që nuk janë të nevojshme për një muaj, kryesisht në përpjekje për të parandaluar që 27 shtetet anëtare të mbyllnin kufijtë brenda zonës së udhëtimeve evropiane për të frenuar përhapjen e COVID-19, transmeton Reuters.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: redditgoogle

[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE :: Komentet

No Comment.
 

[Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: