islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty20%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty7%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty37%LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! Empty
MesazhTitulli: LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote!   LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! EmptyWed 13 Mar 2019 - 15:27

LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! 20190312

Allahu ju shperbleft per postimin.
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
 
LG Do te nxjerre ne treg laptopin me te holle ne bote!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Teknologji dhe Shkencë-
Kërce tek: