islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty96%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty0%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty0%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty0%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty1%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty2%Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Empty
MesazhTitulli: Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!!   Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! EmptyTue 12 Mar 2019 - 2:07

Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Pressu10

Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! Snap_s10

Allahu ju shperbleft per postimin.
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
 
Gjithmone jemi gabur tansioni 120 me 80 nukeshte tension normal!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Shëndetësi-
Kërce tek: