islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty96%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty0%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty1%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty2%Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mujo007
Antar-aktiv
Antar-aktiv
mujo007

Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 31/03/2012
Mosha : 39

Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. Empty
28022019
MesazhEsselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni.

Dimri është fajtor që në janar janë realizuar vetëm 1 për qind e investimeve të planifikuara. Që tani do të shpallen tenderë për projektet ndërtimore, meqë në janar operativa ndërtimore nuk punon, realizimi i ulët i investimeve kapitale është i ulët”,  ky është qëndrimi i ministrit të Transportit dhe Lidhjeve Goran Sugarevski pas të dhënave se në janar investimet kapitale janë vetëm një për qind ose në para, 4.5 prej 420 milionë eurove të planifikuar për sivjet. Nga Qeveria si edhe vitin e kaluar, sërish janë optimistë se do të ketë realizim shumë më të madh të projekteve kapitale.

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Share this post on: redditgoogle

Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni. :: Komentet

No Comment.
 

Esselamun alejkum werahmetullahu webereketuhu. Tema ekonomia aktuale ne maqedoni.

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: