islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty96%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty0%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty0%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty0%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty1%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty2%(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 (Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mujo007
Antar-aktiv
Antar-aktiv
mujo007

Numri i postimeve : 14
Data e regjistrimit : 31/03/2012
Mosha : 39

(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike Empty
25022019
Mesazh(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike

(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike 2Q==Naim Abazi u përball me fyerje çnjerëzore, detyrohet të kërkojë falje për Halil Kastratin 0. 23 orë më parë ... TOP Lajmet ditore. .MUJO

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Share this post on: redditgoogle

(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike :: Komentet

Admin
Re: (Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike
Mesazh prej Mon 25 Feb 2019 - 17:36 nga Admin
Mashaallah Allahi te shperbleft mujo super e ke be lajmin vec ene foto me by si te msova

Sent from Topic'it App
 

(Lajm Ditor) Naim Abazi kërkon falje publike

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: