islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
20 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 20 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty96%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty0%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty0%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty0%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty1%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty2%[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek Empty
27012015
Mesazh[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek

[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek (u186u)aeroplan 
Ka shkuar në dhjetë numri i të vrarëve dhe 19, numri i të plagosurve, pasi një avion ushtarak grek u rrëzua në një bazë ushtarake në Spanjë. Në mesin e viktimave ishin piloti, bashkë-piloti, dhe tetë ushtarakë francezë. Avioni u rrëzua dhe u përplas në bazën ajrore Los Llanos në Albacete, Spanjën qendrore, ku avionët luftarakë marrin pjesë në stërvitjet e NATO-s. Incidenti ndodhi në orën 16:40, sipas kohës lokale greke, thanë zyrtarët e forcave ajrore. Media lokale njoftoi pilotët kishin kryer një manovrim të gabuar pas nisjes. /mesazhi/:
 

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: redditgoogle

[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek :: Komentet

No Comment.
 

[Lajmet Ditore] Shkon në 10 numri i viktimave nga aksidenti i avionit ushtarak grek

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: