islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty96%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty0%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty0%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty0%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty1%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty2%[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane Empty
28102014
Mesazh[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane

[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane 6f4a3bfaa1763ae1565ff1a7172a1e87_XL
Në rajonin Kalemun të qytetit Jebrud, është vrarë zv/komandanti i Fronti Nusra. 
Ebu Azam Kuvejti, negocuesi kryesor për lirimin e motrave muslimane duke i shkëmbyer ato me murgeshat e Malulës.
Fronti Nusra në Kalemon njofton për rënien shehid, me lejen e Allahut, të heroit Ebu Azam Kuvejtit, gjatë përleshjeve të ndodhura në qytetin Jebrud, në zonën e Kalemonit në pjesën rurale të Damaskut.
Ebu Azam Kuvejtiu ishte një nga vëllezërit e rrallë, bujar dhe i dashur. U bë i njohur para disa ditësh për negociatat që u zhvilluan për shkëmbimin e murgeshave me motrat muslimanë që gjenden në burgjet e Esedit. Ai ishte negociatori kryesor dhe përgjegjësi për përkujdesjen ndaj murgeshave.
Si përfaqsues i Frontit Nusra, ai refuzoi ofertën një milion dollarëshe për çdo murgeshë, duke i dhënë përparësi lirimit të motrave muslimane.
Allahu e mëshrioftë dhe e bëftë xhenetin prehje të tij.
 
Më poshtë gjeni një tekst shkruar lidhur me ngjarjet e fundit që lidhen me personalitetin në fjalë;
 
Nuk kaluan vetëm disa ditë nga ngjarja e cila u bë top temë nëpër të gjitha mediat botërore..
Trimat e kësaj ngjarjeje ishin disa burra të maskuar që fytyrat e tyre ne nuk i dinim, por Allahu KRIJUESI i tyre i dinte..
Burra të cilët qysh nga momenti kur kapën armën në krahun e tyre, ia shitën vetën Allahut të Madhëruar, dhe filluan një biznes i cili është 100% fitimprurës edhe pse në këtë kohë që botën e ka kapluar lloj lloj krize ekonomike..
Biznesi i tyre shitja e vetës së tyre, dhe si shpërblim të saj do të kenë mirësitë dhe dhuntitë e xhenetit të Allahut, në të cilin sapo të futet njeriu harron se ka përjetuar ndonjë vështirësi në këtë botë të shkurtër..
Autori kryesor i atyre ngjarjeve dhe ndodhive të lartëpërmenduara, ishte vëllai i nderuar Ebu Azam, një trim i rrallë në këtë kohë, dhe një burrë i cili nuk mashtrohet dhe nuk vrapon pas kësaj dynjaje, pasi që sytë e tij ishin drejtuar moti kohë kah Xhenneti i Allahut..
Një burrë i cili ringjalli në këtë umet moralin dhe EDUKATËN e Pejgamberit alejhi selam për sjelljen e tij me murgeshat që i kishin nën mbikqyrje ..
Një burrë i cili i bëri bartësit e kryqit të dëshmojnë para gjithë botës për çiltërsinë e tij dhe të grupit të cilit i takonte, Frontit Nusra.
Një burrë i cili për hir të kësaj feje barti murgeshën e moshuar në krahët e tij për ta dërguar deri tek automjeti që priste transferimin e tyre, dhe gjatë këtyre momenteve murgesha e krishtere i thotë: Allahu ju NDIHMOFTË.. Allahu të forcoftë..
Po o vëllezër kështu i tha një grua e cila në esencë është KRISHTERE, por edukatën të cilte barte me vete ky burrë, ia bëri asaj të pamundur që mos t'ia thotë këto fjalë dhe këto shprehje për t'i treguar gjithë botës se ky ''terrorist'' është ai që meriton të triumfojë dhe botën ta sundojë..
Drejtësia dhe sjellja e tyre ishte ajo që bëri komentuesit gjatë gjithë asaj dite të derdhin lotët e gëzimit nga ato pamje që panë prej këtij KOMANDANTI dhe këtij burri..
Me të vërtet se lotët rrinin pa dashur gjatë leximit të shumë komenteve atë natë, pasi që nuk ishim mësuar të lexojmë fjalë të tilla edhe nga xhahilat e prishur të cilët lëvdëronin këtë burrë dhe shokët e tij..
Ishte një burrë i veçantë në këtë kohë..
Kur e gjithë bota sytë i ka sesi të fiton disa ''SHUMA TË PARAVE'' këtij dhe shokëve të tij nuk u interesoi një gjë e tillë..
Iu propozua që për lirimin e murgeshave të marrin si kompensim nga një milion dollarë, ata refuzuan dhe nuk pranuan pos që të marrin motrat muslimane si shkëmbim..
Nuk ka shumë ditë që kemi njohur këtë burrë, por janë të mjaftueshme veprat e tij që të mbetet një shenjë në historinë e këtij umeti..
Ngase me këto vepra madhështore që bëri, do të mbetet i pa harruar në këtë umet..
Për burra sikur ty o vëlla syri le të loton...
Për burra sikur ty o vëlla zemra le të mërzitet e të brengoset..
Për burra sikur ty o loçka e jonë ky umet do të ketë nevojë, dhe fëmijët e tyre me emrin tënd le ti emëron..
Por ne nuk do të themi pos atë me të cilën është në pajtim Zoti i jonë..
Ju shitët vetën tuaj, dhe ja edhe Allahu shitjen ua pranoj...
Lusim Allahun që edhe pjesën tjetër të shpërblimit në xhennet ta arrini ...
----
61:10. O ju që keni besuar, a t’ju tregoj për një tregti të bujshme që ju shpëton prej një dënimi të dhembshëm:
61:11. T’i besoni All-llahut dhe të dërguarit të Tij, të luftoni në rrugën e All-llahut me pasurinë tuaj dhe veten tuaj, e kjo është shumë më e dobishme për ju, nëse jeni që e dini.
61:12. Ai (All-llahu) ua falë mëkatet tuaja, ju shpie në xhennete nëpër të cilët rrjedhin lumenj dhe në pallate të bukura në xhennetet e amshueshme, e këto janë ai suksesi më i madh.
61:13. Edhe të tjera që ju i dëshironi, ndihmë prej All-llahut dhe fitore e afërt, e pra, përgëzoi besimtarët!
-----
Ju nuk do të vdisni o vëlla, dhe nuk do të harroheni...
----
3:169. Kurrsesi të mos mendoni se janë të vdekur ata që ranë dëshmorë në rrugën e All-llahut. Përkundrazi, ata janë të gjallë duke u ushqyer te Zoti ityre.
3:170. Janë të gëzuar me atë që u dha All-llahu nga të mirat e Tij, dhe atyre që kanë mbetur ende pa i bashkuar rradhëve të tyre, u marrin myzhde se për ta nuk ka as frikë dhe as që kanë pse të brengosen.
3:171. Ata janë të gëzuar me begati e dhurata që ua dha All-llahu, e s’ka dyshim se All-llahu nuk ua humb shpërblimin besimtërëve.
----------
Në foto është aktivisti mediatik: Hadi Abdullah duke ia dhënë lamtumirën e fundit Komandantit Ebu Azamit..
Allahu i takoftë në xhenetul Firdues In shaa Allah..
Zëri i Kushtrimit Ky artikull është marrë nga http://kohaislame.com.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: redditgoogle

[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane :: Komentet

No Comment.
 

[Lajmet Ditore] Vritet zv.komandanti i Frontit Nusra që shkëmbej murgeshat me motrat muslimane

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: