islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty96%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty0%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty0%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty0%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty1%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty2%Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
MesazhTitulli: Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum???   Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptyFri 28 May 2010 - 23:40

S.A.

Kam nje pytje per hoxhen apo hafez te nderum?

Shpesh here e them kete :

vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim mire po nuk ja di kuptimin kam pyet shume disa hoxhallar dhe hafize por asnjeri nuk me kan then te njet te gjitha kan qen te ndryshme, desha ta di dhe nga ju. Pra shprehjene e ksaj se cka do te thot ne shqip ndoshta eshte gje elementare ne islam mund te jet dhe turp per mua po ja qe une nuk e di ...... Ju faleminderit S.A.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
MesazhTitulli: Pergjigje   Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 29 May 2010 - 17:20

Selam.
Sa i takon pergjigjes suaj do te mundohem shkurtimisht te pergjigjem.
Kuptimi i kesaj eshte:
Ska fuqi dhe shpetim pa Zotin e Madherueshem.
Me respekt

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum???   Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? EmptySat 29 May 2010 - 18:28

S.A.

Ju faleminderit Hoxh i nderum per pergjigjen e dhen ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty
MesazhTitulli: Re: Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum???   Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kisha dhe une nje pytje per Hoxhen e nderum???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Pyete Hoxhen-
Kërce tek: