islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty20%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty7%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty37%[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Empty
20022014
Mesazh[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë!

[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! Femija10
44 për qind e fëmijëve e përdorin aksesin në internet për të pare materiale pornografike, kryesisht nëpër internet kafe, por edhe nga kompjuteri që mund të kenë në dhomën e tyre. Ky është përfundimi i një studimi të realizuar nga 'World Vision', në të cilin u përfshinë 900 fëmijë të moshës nga 13-18 vjeç në disa qytete te vendit, ndërkohë që nga të dhënat e mbledhura rezulton se pothuajse gjysma e tyre janë kontaktuar on-line nga njerëz të panjohur, kryesisht shtetas të huaj. Sipas 'World Vision', nisur nga një situatë e tille shqetësuese, qeveria shqiptare duhet të marrë masa përmes instalimit në kompjuterët që përdorin fëmijët, të një pakete sigurie e cila i ndalon ata të hapin faqe me material të papërshtatshme për moshën e tyre.:
 

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Share this post on: redditgoogle

[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë! :: Komentet

No Comment.
 

[Analizë] 44 për qind e fëmijëve shqiptarë shohin materiale porno çdo ditë!

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Analiza-
Kërce tek: