islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty96%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty0%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty0%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty0%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty1%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty2%Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
MesazhTitulli: Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)   Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 7 Nov 2013 - 21:43

Bismillahirrahmanirrahim.

Kete pyetje po e bej ,pershkak te nje endrre qe e kam pa para 3 diteve,,
dhe asnje here nej jete nuk kam pare nje enderr me te bukur si kjo qe tash po e filloj ta tregoj.

Pash ne enderr te derguarin tone Muhammedin s.a.s paqja dhe meshira qofshin mbi te,,,,  Ai  ishte jashte ne nje oborr-
-duke diskutuar me do kundershtar,,, e kurse une shikoja nga nje dritare duke shikuar Muhammedi s.a.s dhe duke e mbrojtur se mos po i ben dem ndokush ,qendroja ne gadishmeri per ta mbrojtur,,,,,,dhe me pas pernjehere endrra me kaloi ne nje dhome tek i Dashuri jone s.a.s dhe une hyra i vetem ne ate dhome dhe e pash  te shtrire ne dysheme ,dhe e pashe njerin sy i rrjedhte gjak ,nuk ishte edhe i shendosh mesatar dhe me nje mjekerr sa grushti i dores,,,dhe kur e pash ashtu me njerin sy qe i rridhke gjak ,une menjeher  e mora ne krahror dhe fillova te qaj ,se perse ty te ndodhi kjo ,dhe kur pa pritmas syri ju shendosh ,,dhe u gezova shum dhe nuk e leshoja nga preheri duke qare, apo nga krahrori ku e kisha ,,por vaji nuk mu ndal deri kur me dul gjumi,,, ekur u zgjova kisha qen me te vertet duke qare lotet me rrjedheshin ,,shum u gezova me ket enderr qe e pashe,,dhe menjehere dergova aty per aty Selavatet mbi te dhe gjith muslimanet kudo ne bote.......
A ka ndonje koment nga kjo enderr i nderuari Hoxhe ,,

Allahu ju shperbleft per postimin.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Animation15mt1xr8en8


Edituar për herë të fundit nga Shemsi në Fri 8 Nov 2013 - 2:11, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
MesazhTitulli: Re: Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)   Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyThu 7 Nov 2013 - 22:37

Piksepari vlla i nderuar ne ketu nuk kemi nje hoxhe me emrin Ramadan mos e ke bere gabim pyetjen mos e ke pas te adresuar dikund tjeter.
Por masi qe eshte drejtuar tek ne dhe pasi qe hoxha i nderuar Mr.Uzeir Ibrahimi nuk eshte prezent une do te foli pak dic rreth endres suaj, dhe kur hoxha ta shef le te komenton me shume.
Sa i perket enderimit te Muhammedit s.av.s, pra nese ti te ka thene se eshte Muhamemdi s.a.v.s se perndryshe ne ne baz te ckafit mund te konstatojm se ai me te vertete ka qene Muhammedi s.a.v.s.
Nese te ka thene se une jam Muhiri, ne Egjipt,Miamara,Palestin,ammedi s.av.s atehere pergezime per ty vlla ke qene i nderuar qe ti perjetosh disa raste apo nje cast me Muhammedin s.a.v.s e ky nder nuk i jepet gjithsecilit. Muhammedi s.a.v.s ka thene: Kush me shef ender mua me ka pare me te vertete pasi qe shejtani nuk mund ta mer pamjen (fizionomin) time.
Sa i perket asaj se syri i ka piku gjak mund te jene shume shkaqe qe umemti i tij sot po vuan si ne Siri,Egjipt,Miamara,Irak,Avganistan e ne shume vende te botes.
Sa i perket asaj se ty e ke mare ne krahror mund te jete nje pergezim per ty qe i emr ne kraheror hallet e ketij ummeti dhe e ban dertine tyre.
Sa i perket se syri i eshte sheruar kjo mund te jete nje pergezim se shpejt ky ummet do te sherohet nga gjendja ne te cilen ka ra dhe mu muslimanet do te jene ata qe do te zgjohen nga gjumi dhe do te triumfojn.
Sa i perket vait qe ke qa do te jete gezim per ty se ajo cka shef del e kunderta pra kur qan gezohesh kur gezohesh hidherohesh...E keto kan qene edhe lot gezimi e emocionesh edhe mua sikur te me ndodhte do te qaja shume se e kam pas rastin qe ta shof me te dashurin e njerezism vulen e Pejgamberis qe cdo kush do te kishte deshire qe ta shef. Si dhe mund te te presin gezime dhe befasija tjera ne jete.
Edhe nje here pergezime e Allahu te nderoft
Kjo ishte sa i perket komentimit te kesaj endre te nderuar....E Allahu e din me se miri.
Wes-selamu alejkum
Me respekt Admin-Ilaz Salihi
www.islamieshtedrit.com

Allahu ju shperbleft per postimin.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
MesazhTitulli: Re: Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)   Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyFri 8 Nov 2013 - 2:29

Es selamun alejkum vella po kam bere gabim me emrin Ramadan,,duke mendu qe  po e adresoj tek i nderuari hoxha Mr,Uzeir Ibrahimi,,me beni hallall,,,,e sa perket endrres kjo eshten e vertet se e kam pa Pejgamberin s.a.s,ama fytyren nuk mundem te ja kompletoj,,e mjekrren po edhe ne krahror e kam kapen dhe nuke leshoja dot duke ju thenen kush e ka lendu ,deri sa me dul gjumi ,e kur me dul gjumi hala isha kan duke vajtu, ,,po hajr inshallah,me te vertet enderr me te bukur kurr nuk kam pa ne jeten time,,edhe pse kum vajtue,,
Allahu na bashkofte te gjithe Umetin, me me te dashurin tone Muhammedin s.a.s Amin

Allahu ju shperbleft per postimin.
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Mr.Uzeir-Ibrahimi
S.Moderator
S.Moderator
Mr.Uzeir-Ibrahimi

Numri i postimeve : 1543
Data e regjistrimit : 19/12/2009
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë.

Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
MesazhTitulli: Re: Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)   Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) EmptyMon 11 Nov 2013 - 15:10

Selamun Alejkum.
Sa i takon endres tuaj mendoj se eshte nje ender gezimi ngase Muhammedi a.s. thot;"Kur tme shihni mua ne ender me keni pare ne te vertet sepse Allahu xh.sh ja ka ndaluar shejtanit qe ai te futet ne formen time"
Mendoj se ju jeni qe punoni per Islam dhe mu per kete kjoender eshte shenje se keni shperbile nga Allahu xh.sh per kete qe po beni.
ju deshiroj edhe me tutje pun te palodhshme e te dobishme.
Allahu ju ruajt juve dhe gjith muslimanet.
Me respekt.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dhe le te jete nje grup qe theret ne rruge te drejte dhe ndalon nga e keqja (Kur`an).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islami-eshte-drit.piczo.com
Sponsored content
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty
MesazhTitulli: Re: Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)   Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Es selamu alejkum Hoxhe i nderuari Mr,Uzeir . Kam nje pytje)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Pyete Hoxhen-
Kërce tek: