islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty20%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty7%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty37%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?

Shko poshtë 

A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?
Assesi nuk mund ta ndalojn.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty91%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 91% [ 21 ]
Do ta ndalojn.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty0%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 0% [ 0 ]
Vetem do te mund tja ulin zerri.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty4%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 4% [ 1 ]
Do te perkeqesohet gjendja.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty4%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 4% [ 1 ]
Mund te kthehet ligji vjeter.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty0%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 0% [ 0 ]
Nuk e di cka do te ndodh.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty0%[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 23
 

AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySun 29 Sep 2013 - 22:46

Vizitor Faleminderit që vizituat këtë post! Allahu ju shperbleft!

Es-selamu alejkum Te nderuar antar/e te Forumit Islam Islamiehste drite si dhe ju vizitore te nderuar
Jemi deshmitare te nje islamofobie te radhes nga armiqt e islamit, dhe keta te poshter tash kan ngritur nje iniciativ qe sebashku me disa shkije shqipfolsa qe ta ndalin ezanin me altoparlante per te cilen eshte bere hafere e madhe dhe dita dites po perhapet edhe me shume.
Keta iniciator kan bere ehde peticione te ndryshme per ndaljen e ezanit mme altoparlante dhe pretendojn qe ezani te thiret brenda ne xhami kurse per kambanat e kishave vetem do tju ulet zeri.
Mua nuk me besohet dhe si thot nje fjal nuk besoj ne ate qe ndegjoj me nje vend qe perqindja e muslimaneve eshte me e madhe se tjereve me ja arit deri ne kete shkall me na ndal ezanin.Athu cka presim ne deri kur do te rim ne gjum.

Pyetja ime e ketij sondazhi eshte:A thua valle do tja dalin qe ta ndalin ezanin,apo do te perkeqesohet gjendja.
Andaj ju te nderuar antare,vizitor ju lutem me ane te votave dhe komenteve tuaja ta shprehni mendimin tuaj ne lidhje me gjendjen qe po paraqitet ne maqedoni.

Allahu ju shperbelft per gjithcka.
Me respekt Admin
www.islamiehstedrit.com

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 5 Oct 2013 - 16:51, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: Re: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyMon 30 Sep 2013 - 12:12

Sondazzhi kthehet ne krye te temave.Presim komentet,opinionet e jauja.
Me respekt Admin
www.islamieshtedrit.com

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Sister In ISLAM
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 17
Data e regjistrimit : 02/10/2013

[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: Re: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 2 Oct 2013 - 16:29

Esselamu Alejkum vallai Fjalën e Allahut ska kush që e ndal.Ne kemi një thënie për ata:Qentë le të lehin e Karvani ecën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Zudi Fejzuli
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: Re: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptyWed 2 Oct 2013 - 20:25

Eselamu Alejkum githe anetereve te forumit "Islami eshte Drite" dhe ju pershendes te gjithe juve, dhe shpresoj se jeni nene meshiren e Allahut azzewexhel".
Jemi ne gjithe deshmitare te kohes ne te cilen jemi duke jetuar, dhe padyshim se do kemi inicijativa te tilla per parandalim te nje fenomeni te cilet,  ne perendim vetem drita e Allahut azzewexhel eshte duke gufuar dhe xhamit ne perendim te cilet jan ndertuar me duarte e emigranteve dalgadale do ta marrin pozicionin e tij te duhur!
Kurse tani ne MK ballafaqohemi me nje situatate krejtesishte ndryshe nga ajo ne perendim. Sepse shumica e xhamive ne kete vende jan ndertuar nga katergjyshet tene qe kan OSMANLITE  gje qe  xhamite ne kete vende jan fundamentale dhe nder shekuj eshte thirrur ezan per lajmrimin e muslimaneve qe te falin namazet e tyre.
Une mendoj se ata nuk munde te arrine kurre qe te parandalojne nje realitete te tille, perderisa ne si,,,,,,,UMMET JETOJME DHE VEPROJME NE SHTETIN E ASHTUQUAJTUR MAQEDONI!!

Allahu ju shperbleft per postimin.
O Allah...të lutem më fal ne rast se e kam zemëruar ndonjeherë Nënën time. O Allah...të lutem dhuroji Nënës time Xhennetin Firdeus. O Allah...bekoje atë në këtë botë dhe në botën tjetër. O Allah...Të lutem tregohu i mëshirshëm Me të, ashtu sic u tregua ajo me mua kur isha fëmijë..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: Re: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? EmptySat 5 Oct 2013 - 16:50

Pasi qe pame prononcimet e Bashkesis islame  dhe te Ministrit te Ambientit Abdulaqim Ademi dhe deklaratat e tyre se ezani ska shanc te ndalet ne e permbyllim kete sondazh duke lutur Allahun xh.sh qe tju shperblen per komentet dhe votat e dhena.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty
MesazhTitulli: Re: [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?   [Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Zondazh i mbyllur] A do te ndalohet ezani ne Maqedoni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: