islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty96%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty0%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty0%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty0%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty1%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty2%Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) Empty
MesazhTitulli: Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit)   Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit) EmptySun 29 Sep 2013 - 0:43

Vizitor Faleminderit që vizituat këtë post! Allahu ju shperbleft!


KLIKO PER TA SHKARKUAR PROGRAMIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Programi FJALOR LIBER PER KOMENTIMIN E ENDRRAVE (ne baze te islamit)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe Islame-
Kërce tek: