islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty20%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty7%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty37%[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)

Shko poshtë 

Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shtyrë (bërë) që të antarësoheni?!
 Kur`an,Hadith,Fikh,Etj
 Diskutime,Sondazhe,etj
 Filma ,ilahij,ligjerata etj
 Tema,Tregime etj)
 Tema,këshilla,poezi etj
 Shkarkime Programe,Libra
 Forumi i Gjuhëve të huaj.
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
MesazhTitulli: [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)   [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptySat 2 Jun 2012 - 12:33

Es-selamu alejkum të nderuar antarë/e dhe ju vizitor të nderuar të Forumit Islamieshtedrit, duke parë ecurin e Forumit si dhe antarësimin e madh nga ana e  vizitorve  ne vendosëm që ta hapim këtë sondazh se cila ka qenë rubrika juaj e preferuar apo kush ju ka shtirë juve që të regjistroheni  të (antarësoheni) në këtë forum sepse po ti shohësh statistikat  vetëm dy muajt e fundit  Prill, Maj në Forum janë regjistruar gati 200 anëtarë të ri.
Këtë sondazh e hapim vetëm e vetëm ta dimë se cila është rubrika juaj e preferuam që ne të fokusohemi më shumë në atë rubrik duke sjell materiale të reja.
Wes-selamu alejkum.
Me respekt stafi i Forumit
www.islamieshtedrit.com

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Tue 28 Oct 2014 - 22:05, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
sefedin2000kosova
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 06/10/2014
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : france

[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
MesazhTitulli: Re: [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)   [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyThu 9 Oct 2014 - 15:07

filma ligjetrata etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
MesazhTitulli: Re: [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)   [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) EmptyTue 28 Oct 2014 - 22:04

Es-selamu alejkum të nderuar antarë dhe ju vizitor të nderuar të Forumit islamieshtedrit.com.
Duke parë statistikën nga sondazhi i bërë në lidhje me atë se vallë cila nga rubrikat ju ka shtyrë që të antarsoheni në Forumin tonë, interesim më të madh kanë treguar nënforumet e gjuhëve të huaja me 74 votues apo 34% andaj, ne nga sot filluam me postime nga gjuhët e huaja ku postuam në gjuhën italiane,Maqedone,Turke si dhe do të vazhdojm edhe në gjuhë tjera, për të cilën edhe ju jeni të thirur të shkruani apo postoni tekste në gjuhë të huaja për tua mundësuar vllezërve dhe motrave islam që nuk e flasin gjuhën tonë por që kan interesim për këtë forum dhe na vizitojn të kenë mundësi të lexojn për islamin në gjuhën e tyre.
Më pas kemi në rangun e dytë interesimin për forumin Mediatik ku përfshihen :Filmat,Filmat serik islam,Ligjeratat,Ilahit,dokumentaret dhe numri i votuesve është 41 votues apo 19 %.
Edhe në këtë fushë kemi bë disa ndryshime duke vendosur disa filma të rinj dhe disa të tjerë do ti vendosim së shpejti me ndihmën e Allahutt xh.sh.
Sdo ment se do të angazhohemi edhe në Forumet tjera duke mos i anashkaluar, por që pritet edhe ndihma juaj dhe postimete  juaja në çdo rubrik është e mirëpritur.
Wes-selamu alejkum
Me Respekt Admin
www.islamieshtedrit.com.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty
MesazhTitulli: Re: [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)   [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Sondazhe Islame-
Kërce tek: