islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24254 artikuj v 13408 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?


Shëndetësi0Admin38Mon 12 Oct 2020 - 0:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET


Tregime Islame0Admin31Mon 12 Oct 2020 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin377Fri 22 May 2020 - 6:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin330Wed 20 May 2020 - 7:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin269Wed 20 May 2020 - 7:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin328Wed 20 May 2020 - 6:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin361Wed 20 May 2020 - 6:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin308Wed 20 May 2020 - 6:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin290Wed 20 May 2020 - 6:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin301Tue 19 May 2020 - 5:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini


Fotot e Ramazanit0Admin310Sun 17 May 2020 - 6:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin332Sat 16 May 2020 - 5:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin297Sat 16 May 2020 - 5:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi


Fotot e Ramazanit0Admin300Fri 15 May 2020 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin285Fri 15 May 2020 - 6:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin304Fri 15 May 2020 - 5:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin347Thu 14 May 2020 - 7:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin311Thu 14 May 2020 - 7:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin312Thu 14 May 2020 - 7:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin402Thu 14 May 2020 - 7:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit


Temat e Rmazanit1Admin1061Wed 13 May 2020 - 6:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Agjërimi i zemrës


Temat e Rmazanit1Admin345Sat 9 May 2020 - 8:52
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Vargje te Fatmir Mujes


Tema Islame2Agim Tanushi374Tue 5 May 2020 - 19:04
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.


Tema Islame3Agim Tanushi342Sun 3 May 2020 - 8:54
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.


As`habët r.a0Agim Tanushi365Fri 1 May 2020 - 7:43
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Filma serik Islam78Admin10476Fri 24 Apr 2020 - 4:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nje Ramazan ndryshe!


Temat e Rmazanit0Admin327Thu 23 Apr 2020 - 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 [ Sondazh ] A do të agjërosh Ramazanin 2020?


Sondazhe Islame0Admin418Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin


Kur'ani me transkriptim0Admin473Tue 21 Apr 2020 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kuran me shkronja Latine Suret e fundit


Kur'ani me transkriptim0Admin350Tue 21 Apr 2020 - 20:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi


Analiza0Admin380Thu 16 Apr 2020 - 6:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin


Analiza0Admin368Thu 16 Apr 2020 - 6:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k


Lajmet Ditore0Admin381Wed 15 Apr 2020 - 5:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh


Lajmet Ditore0Admin349Wed 15 Apr 2020 - 5:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19


Lajmet Ditore0Admin350Wed 15 Apr 2020 - 5:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik


Lajmet Ditore0Admin358Wed 15 Apr 2020 - 5:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit


Lajmet Ditore0Admin348Wed 15 Apr 2020 - 5:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Muslimani eshte vella i muslimanit


Tema Islame0Admin382Tue 14 Apr 2020 - 19:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!


Programe Islame2Admin1531Sat 11 Apr 2020 - 7:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19


Lajmet Ditore0Admin341Fri 10 Apr 2020 - 20:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë


Lajmet Ditore0Admin365Fri 10 Apr 2020 - 19:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur


Lajmet Ditore0Admin349Fri 10 Apr 2020 - 19:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur


Aktualitete0Admin216Fri 10 Apr 2020 - 19:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)


Lajmet Ditore0Admin223Thu 9 Apr 2020 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teme islame] Sprovat si meshire


Tema Islame0Admin259Thu 9 Apr 2020 - 2:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Dituar] Gjermani, rritet në mbi 2.000 numri i të vdekurve nga COVID-19


Lajmet Ditore0Admin197Thu 9 Apr 2020 - 2:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE


Lajmet Ditore0Admin242Thu 9 Apr 2020 - 2:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19


Lajmet Ditore0Admin203Thu 9 Apr 2020 - 2:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep


Aktualitete0Admin208Thu 9 Apr 2020 - 1:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Duaja kunder mesyshi tek femijet


Dua të ndryshme Islame0Admin231Wed 8 Apr 2020 - 3:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: