islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Teknologji dhe Shkencë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Teknologji dhe Shkencë EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Teknologji dhe Shkencë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Teknologji dhe Shkencë Empty20%Teknologji dhe Shkencë Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Teknologji dhe Shkencë Empty7%Teknologji dhe Shkencë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Teknologji dhe Shkencë Empty37%Teknologji dhe Shkencë Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin188
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 8 Apr 2020 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin174
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 8 Apr 2020 - 2:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin273
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 4:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin603
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 7 Apr 2019 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin610
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 13:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin451
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin418
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin409
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin512
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 3 Mar 2019 - 14:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin638
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 26 Apr 2015 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin612
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 24 Jan 2015 - 15:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin576
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 8 Nov 2014 - 20:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin547
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 6 Nov 2014 - 20:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin796
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 12 Sep 2014 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin957
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 8 May 2014 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin689
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 22 Feb 2014 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin709
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 21 Feb 2014 - 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin722
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 20 Feb 2014 - 16:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin702
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 19 Feb 2014 - 14:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin849
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 10 Feb 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin700
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 26 Nov 2013 - 22:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin764
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 9 Nov 2013 - 20:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin695
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 2 Oct 2013 - 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin707
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 19:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin922
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 1 Jun 2013 - 18:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin773
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin754
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 3 Apr 2013 - 0:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi742
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Sun 10 Mar 2013 - 20:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin909
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 1 Jan 2013 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin817
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 15 Dec 2012 - 9:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1430
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 8:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin798
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin737
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1199
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Wed 17 Oct 2012 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin854
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 8 Oct 2012 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin835
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 29 Sep 2012 - 12:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin825
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 25 Sep 2012 - 12:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin864
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 15 Sep 2012 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin876
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 19:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin999
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 3 Sep 2012 - 14:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1211
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 2 Jun 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin883
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 1 Jun 2012 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1250
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 27 May 2012 - 10:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin883
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 23 Apr 2012 - 10:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin854
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 18 Mar 2012 - 12:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi901
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Thu 15 Mar 2012 - 5:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1178
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 16:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin786
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin921
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 19:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin964
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Fri 24 Feb 2012 - 17:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire