islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
As`habët r.a EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
As`habët r.a EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
As`habët r.a EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
As`habët r.a EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
As`habët r.a EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
As`habët r.a EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
As`habët r.a EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
As`habët r.a EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
As`habët r.a EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
As`habët r.a EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
As`habët r.a EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
As`habët r.a EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
As`habët r.a EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
As`habët r.a EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
As`habët r.a EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
As`habët r.a EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
As`habët r.a EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
As`habët r.a EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
As`habët r.a EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
As`habët r.a EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
As`habët r.a EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
As`habët r.a EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
As`habët r.a EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
As`habët r.a EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
As`habët r.a EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
As`habët r.a Empty20%As`habët r.a Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
As`habët r.a Empty7%As`habët r.a Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
As`habët r.a Empty37%As`habët r.a Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Agim Tanushi176
As`habët r.a 3502-66prej Fri 1 May 2020 - 7:43
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin563
As`habët r.a Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin475
As`habët r.a Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 14:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin369
As`habët r.a Islami12prej Sun 24 Aug 2014 - 22:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin490
As`habët r.a Islami12prej Sat 22 Feb 2014 - 20:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin485
As`habët r.a Islami12prej Sat 22 Jun 2013 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin475
As`habët r.a Islami12prej Tue 18 Jun 2013 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi540
As`habët r.a Islami11prej Tue 18 Jun 2013 - 21:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi710
avatarprej Fri 26 Apr 2013 - 21:32
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi522
As`habët r.a Islami11prej Fri 5 Apr 2013 - 23:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma496
As`habët r.a 2822-19prej Mon 15 Oct 2012 - 18:38
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin585
As`habët r.a Islami12prej Thu 27 Sep 2012 - 17:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1256
As`habët r.a Islami12prej Wed 22 Aug 2012 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1105
As`habët r.a Islami11prej Mon 16 Jul 2012 - 11:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar597
As`habët r.a Divers_74prej Fri 15 Jun 2012 - 17:10
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar668
As`habët r.a Divers_74prej Thu 14 Jun 2012 - 19:16
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin644
As`habët r.a Islami12prej Mon 23 Apr 2012 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2669
As`habët r.a Islami12prej Tue 10 Jan 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin788
As`habët r.a Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin688
As`habët r.a Islami12prej Sat 10 Dec 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin832
As`habët r.a Islami12prej Sat 3 Dec 2011 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Ummu Amar994
As`habët r.a 1178-99prej Fri 11 Nov 2011 - 15:26
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar850
As`habët r.a Divers_74prej Fri 11 Nov 2011 - 11:12
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi806
As`habët r.a Islami11prej Wed 9 Nov 2011 - 20:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi969
As`habët r.a 56-31prej Tue 4 Oct 2011 - 14:50
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1106
As`habët r.a Islami12prej Sat 17 Sep 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1070
As`habët r.a Islami12prej Sun 14 Aug 2011 - 3:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1332
As`habët r.a Islami12prej Sat 6 Aug 2011 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1466
As`habët r.a Jj10prej Sun 5 Jun 2011 - 9:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1352
avatarprej Wed 11 May 2011 - 23:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1169
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:49
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1293
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1345
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1260
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:47
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1260
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1208
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1516
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:45
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1340
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:44
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1266
As`habët r.a Islami12prej Sat 19 Feb 2011 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1199
As`habët r.a Divers_30prej Mon 3 Jan 2011 - 20:02
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1214
As`habët r.a Islami12prej Mon 6 Dec 2010 - 9:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1622
avatarprej Sun 28 Nov 2010 - 14:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1520
As`habët r.a Jj10prej Sat 25 Sep 2010 - 12:32
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Aliu r.a dhe çifuti
 
0Gast1249
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tavus iben Kisani
 
0Gast1174
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Abdullah iben Alij El-Abasi
 
0Gast1388
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:23
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje njeri i devotshem
 
0Gast1421
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ebu Bekri r.a
 
0Gast1278
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:21
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndihma kunder armiqve
 
0Gast1225
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1219
As`habët r.a Islami10prej Tue 27 Jul 2010 - 20:04
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire