islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1059
Video Ilahije Islami12prej Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin931
Video Ilahije Islami12prej Wed 29 Oct 2014 - 22:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin537
Video Ilahije Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin521
Video Ilahije Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi525
Video Ilahije Islami11prej Wed 24 Sep 2014 - 18:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi518
Video Ilahije Islami11prej Tue 9 Sep 2014 - 13:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin469
Video Ilahije Islami12prej Mon 18 Aug 2014 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi396
Video Ilahije Islami11prej Mon 23 Jun 2014 - 21:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin556
Video Ilahije Islami12prej Sat 10 May 2014 - 22:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin479
Video Ilahije Islami12prej Thu 8 May 2014 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja465
Video Ilahije 2807-49prej Thu 1 May 2014 - 13:32
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja525
Video Ilahije 2807-49prej Tue 29 Apr 2014 - 9:34
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja592
Video Ilahije 2807-49prej Tue 29 Apr 2014 - 8:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin537
Video Ilahije Islami12prej Wed 23 Apr 2014 - 22:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi586
Video Ilahije Islami11prej Thu 3 Apr 2014 - 16:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin479
Video Ilahije Islami12prej Mon 24 Feb 2014 - 15:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin645
Video Ilahije Islami12prej Tue 4 Feb 2014 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin494
Video Ilahije Islami12prej Sat 11 Jan 2014 - 19:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM526
avatarprej Wed 30 Oct 2013 - 16:40
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi582
Video Ilahije Islami11prej Tue 29 Oct 2013 - 20:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin611
Video Ilahije Islami12prej Mon 14 Oct 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta737
Video Ilahije Islami12prej Mon 7 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin567
Video Ilahije Islami12prej Sun 6 Oct 2013 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin540
Video Ilahije Islami12prej Fri 9 Aug 2013 - 14:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin461
Video Ilahije Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 17:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin494
Video Ilahije Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 16:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin428
Video Ilahije Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin501
Video Ilahije Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin442
Video Ilahije Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin530
Video Ilahije Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 18:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin501
Video Ilahije Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 18:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin548
Video Ilahije Islami12prej Sat 6 Jul 2013 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin529
Video Ilahije Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin501
Video Ilahije Islami12prej Sun 30 Jun 2013 - 13:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi507
Video Ilahije Islami11prej Sun 30 Jun 2013 - 11:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin626
Video Ilahije Islami12prej Sat 4 May 2013 - 18:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi420
Video Ilahije Islami11prej Mon 1 Apr 2013 - 22:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi527
Video Ilahije Islami11prej Mon 1 Apr 2013 - 10:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli467
avatarprej Thu 14 Mar 2013 - 13:08
xhenetlinjeinshalla Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi589
Video Ilahije Islami11prej Sun 10 Mar 2013 - 12:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi560
Video Ilahije Islami11prej Mon 25 Feb 2013 - 22:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin535
Video Ilahije Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin630
Video Ilahije Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin496
Video Ilahije Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 14:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin612
Video Ilahije Islami12prej Thu 13 Dec 2012 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin632
Video Ilahije Islami12prej Thu 13 Dec 2012 - 8:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin663
Video Ilahije Islami12prej Wed 12 Dec 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi545
Video Ilahije Islami11prej Thu 22 Nov 2012 - 16:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksaja619
Video Ilahije 2807-49prej Fri 16 Nov 2012 - 15:30
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin565
Video Ilahije Islami12prej Thu 15 Nov 2012 - 16:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire