islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Tregime Islame EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Tregime Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Tregime Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Tregime Islame Empty96%Tregime Islame Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Tregime Islame Empty0%Tregime Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Tregime Islame Empty1%Tregime Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Tregime Islame Empty2%Tregime Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin290
Tregime Islame Islami12prej Mon 12 Oct 2020 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin277
Tregime Islame Islami12prej Wed 8 Apr 2020 - 2:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin316
Tregime Islame Islami12prej Tue 7 Apr 2020 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
Tregime Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 3:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin377
Tregime Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 3:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin866
Tregime Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 18:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin666
Tregime Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 12:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin867
Tregime Islame Islami12prej Sun 24 Mar 2019 - 20:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin5539
Tregime Islame Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 22:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin664
Tregime Islame Islami12prej Tue 19 Mar 2019 - 21:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin722
Tregime Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin644
Tregime Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin652
Tregime Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 21:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin585
Tregime Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin641
Tregime Islame Islami12prej Tue 12 Mar 2019 - 3:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin604
Tregime Islame Islami12prej Sat 9 Mar 2019 - 22:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin639
Tregime Islame Islami12prej Sat 9 Mar 2019 - 22:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin564
Tregime Islame Islami12prej Wed 6 Mar 2019 - 23:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin540
Tregime Islame Islami12prej Wed 6 Mar 2019 - 23:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin676
Tregime Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 23:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Tregime Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 16:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin718
Tregime Islame Islami12prej Sun 3 Mar 2019 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin554
Tregime Islame Islami12prej Sat 2 Mar 2019 - 17:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin648
Tregime Islame Islami12prej Fri 1 Mar 2019 - 2:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin660
Tregime Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 12:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1269
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Oct 2016 - 1:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1750
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1628
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1522
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1746
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1677
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1545
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1424
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1212
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1035
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1033
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Jul 2015 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1023
Tregime Islame Islami12prej Mon 29 Jun 2015 - 1:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1039
Tregime Islame Islami12prej Mon 29 Jun 2015 - 1:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1002
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1024
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin990
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin990
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin944
Tregime Islame Islami12prej Sat 16 May 2015 - 20:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1017
Tregime Islame Islami12prej Sat 16 May 2015 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1308
Tregime Islame Islami11prej Sun 3 May 2015 - 1:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1127
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Apr 2015 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1152
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Apr 2015 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1177
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Apr 2015 - 19:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1095
Tregime Islame Islami12prej Mon 30 Mar 2015 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1006
Tregime Islame Islami12prej Mon 30 Mar 2015 - 22:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire