islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tema Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tema Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tema Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tema Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tema Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tema Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tema Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tema Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tema Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tema Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tema Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tema Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tema Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tema Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tema Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tema Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tema Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tema Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tema Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tema Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tema Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tema Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tema Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tema Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tema Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tema Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tema Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tema Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tema Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tema Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tema Islame Empty20%Tema Islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tema Islame Empty7%Tema Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tema Islame Empty37%Tema Islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Agim Tanushi331
Tema Islame 3502-66prej Tue 5 May 2020 - 19:04
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Agim Tanushi292
Tema Islame 3502-66prej Sun 3 May 2020 - 8:54
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin334
Tema Islame Islami12prej Tue 14 Apr 2020 - 19:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin244
Tema Islame Islami12prej Thu 9 Apr 2020 - 2:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin173
Tema Islame Islami12prej Tue 7 Apr 2020 - 21:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin160
Tema Islame Islami12prej Tue 7 Apr 2020 - 21:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin224
Tema Islame Islami12prej Mon 6 Apr 2020 - 5:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin225
Tema Islame Islami12prej Sat 4 Apr 2020 - 19:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin142
Tema Islame Islami12prej Sat 4 Apr 2020 - 7:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin342
Tema Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 5:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin259
Tema Islame Islami12prej Tue 15 Oct 2019 - 0:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin660
Tema Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 18:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin515
Tema Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin497
Tema Islame Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 12:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin536
Tema Islame Islami12prej Sat 2 Mar 2019 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin614
Tema Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 18:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin541
Tema Islame Islami12prej Thu 15 Nov 2018 - 4:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1277
Tema Islame 56-31prej Tue 8 Sep 2015 - 11:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin692
Tema Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi630
Tema Islame 56-31prej Fri 8 May 2015 - 15:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin761
Tema Islame Islami12prej Fri 27 Feb 2015 - 21:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin851
Tema Islame Islami12prej Sat 7 Feb 2015 - 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1161
Tema Islame Islami12prej Mon 2 Feb 2015 - 23:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta775
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 22:22
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1182
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 2:02
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta781
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 1:43
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin779
Tema Islame Islami12prej Wed 19 Nov 2014 - 21:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta773
Tema Islame 2943-66prej Sun 9 Nov 2014 - 0:24
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1196
Tema Islame Islami12prej Sat 8 Nov 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1182
Tema Islame Islami12prej Sun 2 Nov 2014 - 21:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin808
Tema Islame Islami12prej Fri 31 Oct 2014 - 18:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1242
Tema Islame Islami12prej Thu 30 Oct 2014 - 20:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi716
Tema Islame 56-31prej Thu 30 Oct 2014 - 15:54
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2017
Tema Islame Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta751
Tema Islame 2943-66prej Mon 27 Oct 2014 - 22:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1244
Tema Islame Islami12prej Mon 27 Oct 2014 - 20:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin742
Tema Islame Islami12prej Mon 27 Oct 2014 - 20:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1211
Tema Islame Islami12prej Sat 25 Oct 2014 - 14:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin885
Tema Islame Islami12prej Sat 25 Oct 2014 - 14:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin769
Tema Islame Islami12prej Fri 24 Oct 2014 - 17:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin844
Tema Islame Islami12prej Thu 23 Oct 2014 - 14:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin744
Tema Islame Islami12prej Thu 2 Oct 2014 - 23:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta736
Tema Islame 2943-66prej Wed 1 Oct 2014 - 22:21
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi964
Tema Islame 56-31prej Tue 30 Sep 2014 - 19:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin796
Tema Islame Islami12prej Fri 26 Sep 2014 - 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta810
Tema Islame 2943-66prej Tue 23 Sep 2014 - 22:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi809
Tema Islame 56-31prej Tue 23 Sep 2014 - 19:39
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi949
Tema Islame 56-31prej Sun 14 Sep 2014 - 17:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi832
Tema Islame 56-31prej Sat 13 Sep 2014 - 20:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin799
Tema Islame Islami12prej Tue 12 Aug 2014 - 17:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire