islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Libra Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Libra Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Libra Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Libra Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Libra Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Libra Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Libra Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Libra Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Libra Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Libra Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Libra Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Libra Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Libra Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Libra Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Libra Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Libra Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Libra Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Libra Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Libra Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Libra Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Libra Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Libra Islame Empty20%Libra Islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Libra Islame Empty7%Libra Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Libra Islame Empty37%Libra Islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1377
Libra Islame 3763-24prej Wed 6 Mar 2019 - 3:17
Alim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli379
avatarprej Thu 28 Nov 2013 - 22:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin277
Libra Islame Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 17:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin291
Libra Islame Islami12prej Mon 30 Sep 2013 - 0:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin283
Libra Islame Islami12prej Wed 2 Jan 2013 - 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin268
Libra Islame Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin264
Libra Islame Islami12prej Sun 9 Dec 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin352
Libra Islame 227-23prej Tue 14 Feb 2012 - 22:26
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
liber per sherimin e shpirtit
 
5hixhabi301
avatarprej Mon 3 Oct 2011 - 11:29
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 15Bona379
Libra Islame 227-23prej Thu 14 Jul 2011 - 18:56
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona303
Libra Islame 227-23prej Wed 4 May 2011 - 8:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona252
Libra Islame 227-23prej Mon 2 May 2011 - 11:59
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona291
Libra Islame 227-23prej Sun 1 May 2011 - 1:07
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI277
Libra Islame Islami12prej Sun 10 Apr 2011 - 18:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI216
Libra Islame Islami12prej Thu 7 Apr 2011 - 13:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI371
Libra Islame Islami12prej Tue 5 Apr 2011 - 12:45
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
TRASHËGUESIT DHEVIL-EHRAM-I ( farefisi)
 
0AFET BEADINI239
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:48
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
PENGESAT E TRASHËGIMTARËVE
 
0AFET BEADINI252
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:44
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0AFET BEADINI256
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:40
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 31Vizitor484
Libra Islame 227-23prej Mon 21 Feb 2011 - 16:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor355
Libra Islame Jj10prej Sun 31 Oct 2010 - 19:42
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli246
avatarprej Sun 31 Oct 2010 - 18:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Bona986
Libra Islame 227-23prej Sun 10 Oct 2010 - 10:40
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3fatbardh366
avatarprej Sun 3 Oct 2010 - 13:27
fatbardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 7Vizitor369
Libra Islame Jj10prej Tue 28 Sep 2010 - 11:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR244
Libra Islame 1-11prej Sat 17 Jul 2010 - 9:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR221
Libra Islame 1-11prej Sat 17 Jul 2010 - 8:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI259
Libra Islame Islami12prej Tue 18 May 2010 - 12:25
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI238
Libra Islame Islami12prej Fri 14 May 2010 - 19:04
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
AFET BEADINI
 
1AFET BEADINI274
Libra Islame Islami12prej Mon 10 May 2010 - 11:36
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire