islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Kur`an EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Kur`an EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Kur`an EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kur`an EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kur`an EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kur`an EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kur`an EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kur`an EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kur`an EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kur`an EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kur`an EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kur`an EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kur`an EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kur`an EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kur`an EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kur`an EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kur`an EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kur`an EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kur`an EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kur`an EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kur`an EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kur`an EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kur`an EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kur`an EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kur`an EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kur`an EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kur`an EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kur`an EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kur`an EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kur`an EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kur`an EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kur`an EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kur`an EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Kur`an EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Kur`an EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Kur`an Empty96%Kur`an Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Kur`an Empty0%Kur`an Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Kur`an Empty0%Kur`an Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Kur`an Empty0%Kur`an Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Kur`an Empty1%Kur`an Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Kur`an Empty2%Kur`an Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kur`an

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ajetet e DitesModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
150250
Kur`an Islami12Ajeti I di...
Wed 20 Mar 2019 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Kur`an Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin544
Kur`an Islami12prej Mon 11 Mar 2019 - 20:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2mujo0071955
Kur`an 3762-58prej Tue 26 Feb 2019 - 3:56
gazilodra81 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1580
Kur`an Islami12prej Tue 26 Jun 2012 - 13:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1828
Kur`an Islami12prej Sun 20 May 2012 - 10:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin969
Kur`an Islami12prej Mon 9 Apr 2012 - 19:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1869
Kur`an Allahm12prej Sat 1 Oct 2011 - 11:30
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1974
Kur`an Islami12prej Mon 22 Aug 2011 - 17:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1988
Kur`an Islami12prej Wed 20 Jul 2011 - 23:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1736
Kur`an 1178-99prej Thu 14 Jul 2011 - 19:04
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2422
Kur`an Islami12prej Mon 27 Jun 2011 - 10:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 15Bona6076
Kur`an 227-23prej Wed 15 Dec 2010 - 2:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Burim-Sherifi3289
Kur`an Islami10prej Wed 10 Nov 2010 - 22:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin2000
Kur`an Islami12prej Wed 20 Oct 2010 - 13:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Themeli kryesor i Kur`anit
 
0REJHANA-ENSAR2898
Kur`an 1-11prej Fri 8 Oct 2010 - 22:13
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3925
Kur`an Islami10prej Tue 31 Aug 2010 - 5:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Kënaqu Me Kur'an
 
2REJHANA-ENSAR2184
Kur`an 1-11prej Sun 22 Aug 2010 - 5:34
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2125
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:16
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2238
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2141
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:13
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2057
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:12
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2277
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:10
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2209
Kur`an Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 1:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3032
Kur`an Islami10prej Sat 19 Jun 2010 - 21:10
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Temë mbi Kuranin
 
0Admin2817
Kur`an Islami12prej Fri 18 Jun 2010 - 16:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr5560
Kur`an 171-56prej Tue 8 Jun 2010 - 11:48
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2884
Kur`an 227-23prej Fri 28 May 2010 - 11:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr5374
Kur`an 171-56prej Thu 13 May 2010 - 14:46
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr2547
Kur`an 171-56prej Sat 24 Apr 2010 - 17:16
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vlera e KURANIT
 
0ummAmr3244
Kur`an 171-56prej Tue 20 Apr 2010 - 14:54
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire