islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Sondazhe Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Sondazhe Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazhe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazhe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Sondazhe Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Sondazhe Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Sondazhe Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazhe Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazhe Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Sondazhe Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Sondazhe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Sondazhe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Sondazhe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Sondazhe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Sondazhe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Sondazhe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Sondazhe Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Sondazhe Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Sondazhe Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Sondazhe Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Sondazhe Islame EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Sondazhe Islame Empty20%Sondazhe Islame Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Sondazhe Islame Empty7%Sondazhe Islame Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Sondazhe Islame Empty37%Sondazhe Islame Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riE re
Shume i mire: [ Sondazh ]

A e falni namazin rregullisht?

 
2Admin917
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 12 Mar 2019 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1274
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 26 May 2017 - 20:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale
Sondazh në lidhje me Ditën e ashures
 
0Admin1162
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 9 Oct 2016 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1149
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 21 Apr 2015 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1739
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin1054
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 27 Jul 2014 - 4:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1251
Sondazhe Islame Jj10prej Thu 19 Jun 2014 - 23:02
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1138
Sondazhe Islame Islami12prej Mon 10 Feb 2014 - 23:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Zudi Fejzuli2038
Sondazhe Islame 791-98prej Sun 1 Dec 2013 - 14:17
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1360
Sondazhe Islame Islami12prej Wed 7 Aug 2013 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1351
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 14:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1202
Sondazhe Islame Islami12prej Mon 31 Dec 2012 - 22:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin1807
Sondazhe Islame 2725-49prej Thu 16 Aug 2012 - 6:49
Dijaislame Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1531
avatarprej Tue 1 May 2012 - 22:54
remziu kryeziu Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin273
Sondazhe Islame Islami12prej Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1178
Sondazhe Islame Islami12prej Thu 16 Jul 2015 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin798
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 19 Jun 2015 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin897
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 2 Aug 2014 - 17:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1125
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 17 Dec 2013 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin821
Sondazhe Islame 2943-66prej Sat 5 Oct 2013 - 17:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 4Admin941
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 5 Oct 2013 - 16:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2326
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1379
Sondazhe Islame 1981-50prej Thu 27 Sep 2012 - 13:41
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1622
avatarprej Thu 13 Sep 2012 - 21:41
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Shemsi2859
Sondazhe Islame 2285-18prej Sat 28 Jul 2012 - 15:10
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin1365
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin921
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 24 Apr 2012 - 8:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1433
Sondazhe Islame 1178-99prej Fri 23 Mar 2012 - 18:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1414
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Zudi Fejzuli1958
Sondazhe Islame 252-47prej Wed 29 Feb 2012 - 18:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1584
avatarprej Mon 6 Feb 2012 - 20:16
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire