islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Projekte EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Projekte EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Projekte EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Projekte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Projekte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Projekte EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Projekte EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Projekte EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Projekte EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Projekte EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Projekte EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Projekte EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Projekte EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Projekte EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Projekte EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Projekte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Projekte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Projekte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Projekte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Projekte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Projekte EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Projekte EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Projekte EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Projekte EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Projekte EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Projekte Empty20%Video Projekte Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Projekte Empty7%Video Projekte Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Projekte Empty37%Video Projekte Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin730
Video Projekte Islami12prej Fri 22 Mar 2019 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin483
Video Projekte Islami12prej Fri 22 Mar 2019 - 17:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin188
Video Projekte Islami12prej Sun 24 Feb 2019 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin198
Video Projekte Islami12prej Tue 30 Sep 2014 - 21:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi177
Video Projekte Islami11prej Wed 4 Jun 2014 - 22:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta193
Video Projekte 2943-66prej Tue 4 Feb 2014 - 2:42
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi203
Video Projekte Islami11prej Wed 11 Dec 2013 - 12:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi195
Video Projekte Islami11prej Fri 27 Sep 2013 - 14:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi203
Video Projekte Islami11prej Wed 7 Aug 2013 - 15:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin208
Video Projekte Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 20:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin218
Video Projekte Islami11prej Tue 21 May 2013 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin222
Video Projekte Islami12prej Mon 20 May 2013 - 18:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin219
Video Projekte Islami12prej Mon 13 May 2013 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi204
Video Projekte Islami11prej Wed 8 May 2013 - 0:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi299
Video Projekte Islami11prej Sun 28 Apr 2013 - 11:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin209
Video Projekte Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin230
Video Projekte Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin202
Video Projekte Islami12prej Mon 22 Apr 2013 - 15:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi231
Video Projekte Islami11prej Fri 19 Apr 2013 - 11:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin199
Video Projekte Islami12prej Tue 26 Mar 2013 - 0:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi228
Video Projekte Islami11prej Thu 21 Feb 2013 - 15:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi213
Video Projekte Islami11prej Mon 18 Feb 2013 - 13:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi202
Video Projekte Islami11prej Thu 24 Jan 2013 - 20:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin212
Video Projekte Islami12prej Wed 2 Jan 2013 - 11:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin238
Video Projekte Allahm12prej Sun 30 Dec 2012 - 23:13
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin226
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 11:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi245
Video Projekte Islami11prej Tue 25 Dec 2012 - 13:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi229
Video Projekte Islami11prej Sat 22 Dec 2012 - 9:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin217
Video Projekte Islami12prej Mon 17 Dec 2012 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin222
Video Projekte Islami12prej Sat 15 Dec 2012 - 9:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin214
Video Projekte Islami12prej Sat 8 Dec 2012 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin214
Video Projekte Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin171
Video Projekte Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 8:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin215
Video Projekte Islami12prej Tue 27 Nov 2012 - 20:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi231
Video Projekte Islami11prej Sat 17 Nov 2012 - 17:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi232
Video Projekte Islami11prej Mon 12 Nov 2012 - 18:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin197
Video Projekte Islami12prej Wed 10 Oct 2012 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin202
Video Projekte Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi213
Video Projekte Islami11prej Mon 1 Oct 2012 - 12:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin208
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Sep 2012 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin202
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Sep 2012 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin222
Video Projekte Islami12prej Wed 25 Jul 2012 - 14:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi235
Video Projekte Islami11prej Tue 29 May 2012 - 11:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin210
Video Projekte Islami12prej Thu 24 May 2012 - 21:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi223
Video Projekte Islami11prej Thu 24 May 2012 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi229
Video Projekte Islami11prej Sun 20 May 2012 - 12:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi268
Video Projekte Islami11prej Tue 8 May 2012 - 15:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi235
Video Projekte Islami11prej Fri 27 Apr 2012 - 9:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi278
Video Projekte 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:48
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi233
Video Projekte 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:45
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire