islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Tregime islame EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Tregime islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Tregime islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Tregime islame Empty96%Tregime islame Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Tregime islame Empty0%Tregime islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Tregime islame Empty0%Tregime islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Tregime islame Empty0%Tregime islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Tregime islame Empty1%Tregime islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Tregime islame Empty2%Tregime islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin575
Tregime islame Islami12prej Fri 15 Mar 2019 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2670
Tregime islame Islami11prej Sun 23 Dec 2012 - 9:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1987
Tregime islame 227-23prej Thu 30 Dec 2010 - 2:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi1795
Tregime islame Islami10prej Tue 28 Dec 2010 - 18:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1751
Tregime islame Allahm10prej Fri 24 Dec 2010 - 22:48
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1735
Tregime islame Avatar14prej Wed 22 Dec 2010 - 12:33
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1akim1912
Tregime islame Avatar14prej Mon 20 Dec 2010 - 12:41
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1833
Tregime islame Islami10prej Sat 18 Dec 2010 - 21:34
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2261
Tregime islame 1-11prej Sat 18 Dec 2010 - 9:06
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1989
Tregime islame Islami12prej Sun 12 Dec 2010 - 10:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4mekja1911
Tregime islame Avatar10prej Wed 8 Dec 2010 - 23:47
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1736
Tregime islame Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Bujamin1664
Tregime islame Islami12prej Tue 7 Dec 2010 - 18:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 1valmir bllaca1805
Tregime islame Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi2195
avatarprej Wed 1 Dec 2010 - 2:46
preniqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1738
Tregime islame Jj10prej Tue 30 Nov 2010 - 9:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2024
Tregime islame Allahm10prej Mon 29 Nov 2010 - 15:03
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Pikë për pikë
 
0REJHANA-ENSAR1865
Tregime islame 1-11prej Mon 22 Nov 2010 - 17:13
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1725
avatarprej Sun 21 Nov 2010 - 20:26
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2215
Tregime islame 227-23prej Sun 21 Nov 2010 - 11:08
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro2099
Tregime islame Allahs10prej Sun 21 Nov 2010 - 2:49
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1674
avatarprej Thu 18 Nov 2010 - 20:36
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1963
Tregime islame Islami12prej Wed 17 Nov 2010 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1875
avatarprej Sun 7 Nov 2010 - 20:23
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Burim-Sherifi1901
Tregime islame Islami10prej Sat 30 Oct 2010 - 18:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1725
Tregime islame 56-31prej Fri 29 Oct 2010 - 16:02
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1768
Tregime islame Jj10prej Thu 28 Oct 2010 - 19:55
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2148
Tregime islame 227-23prej Tue 26 Oct 2010 - 23:00
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1682
Tregime islame Islami12prej Tue 26 Oct 2010 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2116
avatarprej Sun 24 Oct 2010 - 23:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0arben kasemi1848
Tregime islame Islami11prej Sat 23 Oct 2010 - 23:15
arben kasemi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
VËLLA I DASHUR!
 
0REJHANA-ENSAR2116
Tregime islame 1-11prej Thu 14 Oct 2010 - 20:30
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Të gjithë do të vdesim
 
0REJHANA-ENSAR2036
Tregime islame 1-11prej Thu 14 Oct 2010 - 20:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1901
Tregime islame Islami12prej Tue 12 Oct 2010 - 12:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2644
Tregime islame 227-23prej Sat 9 Oct 2010 - 22:43
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Shfrytezo te sotemen ngase e neseremja ndoshta nuk vjen kurre
 
0REJHANA-ENSAR2229
Tregime islame 1-11prej Fri 8 Oct 2010 - 17:54
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 11Albi-ibro2669
Tregime islame 252-47prej Wed 6 Oct 2010 - 21:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
C'nderimi nga burri-ngjarje qe i ka ndodhur motres son muslimane ne france
 
0REJHANA-ENSAR2409
Tregime islame 1-11prej Mon 4 Oct 2010 - 19:49
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1937
Tregime islame Islami12prej Thu 30 Sep 2010 - 22:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1893
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 22:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro2188
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 19:52
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2029
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 17:26
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2273
Tregime islame 56-31prej Wed 29 Sep 2010 - 14:45
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli2073
Tregime islame Islami12prej Tue 28 Sep 2010 - 18:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1942
Tregime islame 252-47prej Mon 27 Sep 2010 - 18:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1945
Tregime islame 252-47prej Mon 27 Sep 2010 - 17:48
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6ummAmr2470
Tregime islame Islami12prej Mon 27 Sep 2010 - 10:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1846
Tregime islame Jj10prej Mon 27 Sep 2010 - 9:18
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1923
Tregime islame Jj10prej Mon 27 Sep 2010 - 9:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli2184
Tregime islame Islami12prej Mon 27 Sep 2010 - 0:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire