islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Filma Islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Filma Islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Filma Islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Filma Islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Filma Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Filma Islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Filma Islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Filma Islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma Islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma Islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Filma Islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Filma Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Filma Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Filma Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Filma Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Filma Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Filma Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Filma Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Filma Islam EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Filma Islam EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Filma Islam EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Filma Islam EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Filma Islam EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Filma Islam Empty20%Filma Islam Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Filma Islam Empty7%Filma Islam Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Filma Islam Empty37%Filma Islam Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 9Admin2101
Filma Islam Islami12prej Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin634
Filma Islam Islami12prej Tue 18 Feb 2014 - 16:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1519
avatarprej Tue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 5Admin1631
avatarprej Mon 23 Dec 2013 - 22:59
nur-adi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin842
Filma Islam Islami12prej Tue 24 Sep 2013 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Shemsi1794
avatarprej Mon 4 Mar 2013 - 8:11
eoudrierclau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1374
Filma Islam Islami12prej Sun 13 Jan 2013 - 16:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin690
Filma Islam Islami12prej Tue 22 May 2012 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1630
Filma Islam 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Admin653
Filma Islam Islami11prej Sun 15 Apr 2012 - 23:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1275
Filma Islam Islami12prej Mon 20 Feb 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Mr.Uzeir-Ibrahimi2425
avatarprej Thu 8 Sep 2011 - 17:07
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje prodhim nga Kompania filmike Audio - Vizuale, Olive Entertainment dhe Kompania filmike Audio Vizuale AA - Tirane. Me pjesmarrjen e mbi 36 aktoreve me ne ze nga Kosova dhe Shqiperia. Me pjesmarrjen e mbi 50 profesionisteve te stafit tekniko artistik Nj
 
3Admin706
Filma Islam Islami12prej Wed 27 Jul 2011 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 25Admin3045
Filma Islam Islami12prej Tue 7 Feb 2012 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin545
Filma Islam Islami12prej Mon 17 Feb 2014 - 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin627
Filma Islam Islami12prej Tue 17 Dec 2013 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1312
Filma Islam Islami12prej Sun 13 Oct 2013 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin807
Filma Islam Islami12prej Fri 21 Jun 2013 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
https://www.youtube.com/watch?v=1fBRsvCR-Tw
 
1seadi600
Filma Islam Islami12prej Tue 4 Jun 2013 - 0:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 18Admin1081
Filma Islam Islami12prej Sun 2 Jun 2013 - 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin952
Filma Islam Islami12prej Sun 6 Jan 2013 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 28Admin3012
Filma Islam Islami12prej Mon 17 Dec 2012 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin654
Filma Islam Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admine-Meli777
Filma Islam Islami12prej Tue 3 Jul 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Admin3326
Filma Islam Islami12prej Sat 12 May 2012 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1artani_82588
Filma Islam Islami12prej Fri 6 Jan 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa610
Filma Islam 161-29prej Mon 21 Nov 2011 - 9:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 19Admin1280
Filma Islam 150x157166kb-1prej Wed 21 Sep 2011 - 23:33
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Dashuria per Allahun dhe te Derguarin e Tij
 
5aksa729
Filma Islam Islami11prej Thu 8 Sep 2011 - 0:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin738
Filma Islam Islami12prej Thu 4 Aug 2011 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1076
avatarprej Thu 21 Jul 2011 - 8:49
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona596
Filma Islam 227-23prej Sat 12 Mar 2011 - 22:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1714
Filma Islam Islami12prej Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi639
Filma Islam Islami10prej Wed 12 Jan 2011 - 21:16
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin837
avatarprej Sun 1 Aug 2010 - 19:56
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Film islam me titrat boshnajkisht
 
4Admin673
Filma Islam Islami12prej Fri 7 May 2010 - 9:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin694
Filma Islam Islami12prej Sat 16 Jan 2010 - 11:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire