islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Namazi EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Namazi EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Namazi EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Namazi EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Namazi EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Namazi EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Namazi EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Namazi EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Namazi EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Namazi EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Namazi EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Namazi EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Namazi EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Namazi EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Namazi EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Namazi EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Namazi EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Namazi EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Namazi EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Namazi EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Namazi EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Namazi EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Namazi EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Namazi EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Namazi EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Namazi EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Namazi EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Namazi EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Namazi EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Namazi EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Namazi EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Namazi EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Namazi EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Namazi EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Namazi EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Namazi Empty96%Namazi Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Namazi Empty0%Namazi Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Namazi Empty0%Namazi Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Namazi Empty0%Namazi Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Namazi Empty1%Namazi Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Namazi Empty2%Namazi Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin658
Namazi Islami12prej Mon 8 Apr 2019 - 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin962
Namazi Islami12prej Tue 2 Apr 2019 - 21:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR251
avatarprej Wed 19 Jun 2013 - 16:06
nazan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Admin1422
avatarprej Sat 27 Apr 2013 - 11:59
laureta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin291
avatarprej Fri 28 Sep 2012 - 16:36
memedali.nijazi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin188
Namazi Islami12prej Tue 18 Sep 2012 - 10:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin235
Namazi Islami12prej Sat 16 Jun 2012 - 13:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi197
Namazi Islami11prej Mon 9 Apr 2012 - 14:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi250
Namazi Islami11prej Mon 9 Apr 2012 - 0:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin185
Namazi Islami12prej Mon 19 Mar 2012 - 23:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin208
Namazi Islami12prej Sun 18 Mar 2012 - 23:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin337
Namazi Islami11prej Sun 18 Mar 2012 - 16:02
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin205
Namazi Islami12prej Mon 12 Mar 2012 - 0:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin454
Namazi Islami12prej Mon 5 Mar 2012 - 18:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
Per ta eshte zjarri i xhehnemit...
 
0Albana...223
Namazi 2285-18prej Mon 20 Feb 2012 - 20:34
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1032
Namazi Islami12prej Sun 5 Feb 2012 - 19:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina199
Namazi 1178-99prej Thu 26 Jan 2012 - 11:43
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin255
Namazi Islami12prej Wed 21 Dec 2011 - 11:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Shumë njerëz bëjnë lëvizje të kota në Namaz?
 
0mergimzm250
avatarprej Mon 14 Nov 2011 - 18:58
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm190
avatarprej Mon 14 Nov 2011 - 18:51
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi183
Namazi Islami11prej Wed 9 Nov 2011 - 20:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi251
Namazi Islami11prej Wed 19 Oct 2011 - 0:21
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0hixhabi211
avatarprej Tue 11 Oct 2011 - 16:24
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin212
Namazi Islami12prej Sat 8 Oct 2011 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin255
Namazi Allahm12prej Sun 2 Oct 2011 - 11:32
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi183
Namazi Islami11prej Sun 28 Aug 2011 - 22:34
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja522
Namazi Allahm10prej Wed 10 Aug 2011 - 13:33
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin190
Namazi Islami12prej Tue 9 Aug 2011 - 12:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja135
Namazi Allahm10prej Sat 9 Jul 2011 - 22:49
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi187
Namazi Islami10prej Tue 22 Mar 2011 - 23:38
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Zudi Fejzuli205
avatarprej Tue 8 Mar 2011 - 18:11
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli212
avatarprej Fri 4 Feb 2011 - 18:53
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin195
Namazi Islami12prej Sun 30 Jan 2011 - 8:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 9Bona320
Namazi 227-23prej Thu 20 Jan 2011 - 0:53
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi203
Namazi Islami10prej Sun 9 Jan 2011 - 22:32
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona220
Namazi 227-23prej Wed 8 Dec 2010 - 19:23
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin216
Namazi Divers_30prej Thu 25 Nov 2010 - 16:49
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi204
Namazi 56-31prej Fri 12 Nov 2010 - 19:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR221
Namazi 1-11prej Wed 14 Jul 2010 - 18:25
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi286
Namazi Islami10prej Sun 13 Jun 2010 - 17:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi477
Namazi 56-31prej Sun 30 May 2010 - 11:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire