Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumiPytësoriIdentifikohuRegjistrohuTemate  ditës
ALBUMET ME ILAHIJE 2013 
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ibn Abbasi RadijAll-llahu anhu ka thene...>>...
Yesterday at 22:10 nga rezarta

» ..KESHILL KURANORE..
Wed 16 Apr 2014 - 22:43 nga rezarta

» Kur masshtrimi behet fest
Mon 14 Apr 2014 - 19:11 nga Bona

» O Zoti im me fal mua...
Sat 12 Apr 2014 - 17:54 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» [Artikull] BESIMI + PUNA E MIRË = XHENNET
Tue 8 Apr 2014 - 0:04 nga Admin

» [Teme islame] Sinqeriteti i zemrës dhe i gjuhës
Mon 7 Apr 2014 - 1:49 nga Admin

» [Mozaik] SKANDALOZE! Le Pen: Mish derri do të hanë edhe fëmijët myslimanë
Sun 6 Apr 2014 - 23:28 nga Admin

» [Tregim islam] Skamnori i pakujdesshëm
Sun 6 Apr 2014 - 23:25 nga Admin

» [Artikull] Erdogani nuk është profet
Sat 5 Apr 2014 - 20:16 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Al-Zawahiri: Jepini fund konfliktit në Siri
Sat 5 Apr 2014 - 20:13 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Siri, forcat opozitare marrin qytetin strategjik në Halep
Sat 5 Apr 2014 - 20:12 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Afrikë Qendrore: Dhuna nga të krishterët, myslimanët bëjnë apel për evakuim
Sat 5 Apr 2014 - 20:11 nga Admin

» Dahsuria dhe perkushtimi i profetit s.a per diturine...dhe urdherin per te vrapuar pas saj...!!!
Fri 4 Apr 2014 - 23:14 nga rezarta

» REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve
Tue 1 Apr 2014 - 17:19 nga rezarta

» 10 URTESIT E NAMAZIT
Tue 1 Apr 2014 - 15:08 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» HUKMI(Gjykimi) - i genjeshres se 1 PRILLIT ...
Tue 1 Apr 2014 - 11:50 nga rezarta

» Thuaj jo 1 PRILLIT.......SE JAM MUSLIMAN/E..
Tue 1 Apr 2014 - 11:46 nga rezarta

» [Artikull] Trupi nuk është turp
Tue 1 Apr 2014 - 11:39 nga Admin

» [Artikull] Imagjino këtë
Tue 1 Apr 2014 - 11:38 nga Admin

» Video skandaloze mbi politikat e Izraelit ndaj Turqis
Tue 1 Apr 2014 - 11:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Egjipt, Al Azhar përjashton 25 studentë
Tue 1 Apr 2014 - 11:33 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Festohet fitorja e partisë së Erdoganit në Ballkan dhe në Gaza
Tue 1 Apr 2014 - 11:32 nga Admin

» Muhamedi s.a ..genjeshtrat dhe shpifjet qe ia kan mveshur misoneret te krishter dhe jehud me qellim qe te largojn njerzit nga feja e All-llahut...
Wed 26 Mar 2014 - 20:01 nga rezarta

»  Koprraci dhe mysafiri i tij!
Tue 18 Mar 2014 - 17:57 nga Admin

» Zoti na ruajt nga më e keqja
Tue 18 Mar 2014 - 17:45 nga Bona

» Poshtrim për Nënën "8 Marsi"
Tue 18 Mar 2014 - 12:09 nga Bona

» Pytje hoxhes ...Namazi i vitrit ..
Sat 15 Mar 2014 - 13:16 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» [Tregim Islam] Injoranti dhe Aliu r.a.
Thu 13 Mar 2014 - 17:48 nga Admin

» [Mozaik] Al-Az’har kërkon ndalimin e filmit për Nuhun a.s
Thu 13 Mar 2014 - 17:42 nga Admin

» Gratë imame në provincën kineze
Thu 13 Mar 2014 - 17:39 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Liga Arabe diskuton për Sirinë
Thu 13 Mar 2014 - 17:34 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Tatarët e Krimesë të gatshëm të mbrojnë vendin e tyre
Thu 13 Mar 2014 - 17:32 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Afganistan, vriten 26 talebanë
Thu 13 Mar 2014 - 17:29 nga Admin

» MOS E MASHTRO NENEN DHE GRUAN ME NJE LULE TE PLLASTIKES...
Sat 8 Mar 2014 - 14:02 nga rezarta

» [AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI
Sat 8 Mar 2014 - 0:46 nga rezarta

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Fri 7 Mar 2014 - 23:11 nga Admin

» [TE QESHIM PAK]...DY MISIONERET E KRISHTER...DHE URIA E TYRE..
Thu 6 Mar 2014 - 20:24 nga rezarta

» [Tregim mbi Gruan muslimane] Puna e gruas!
Thu 6 Mar 2014 - 16:17 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Tatarët i bëjnë thirrje OKB-së të ndërhyjë në Krime
Thu 6 Mar 2014 - 16:11 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mursi dhe të tjerët sot para gjykatës
Thu 6 Mar 2014 - 16:09 nga Admin

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 224 më Mon 8 Jul 2013 - 22:55
Sondazh
Cili këndues i ilahive 2013 ju pëlqen?
 1.Burim Sherifi
 2.Shpend Limani
 3.Vllezërit Xhaferi
 4.Kollazh me ilahije
 5.Bajram Selimi
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum

Statistikat
Forumi ka 3006 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri naim musliu

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 22990 artikuj v 12227 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta188prej Mon 11 Nov 2013 - 18:46
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta161prej Sun 10 Nov 2013 - 23:23
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Mr.Uzeir-Ibrahimi955prej Wed 6 Nov 2013 - 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta160prej Sat 2 Nov 2013 - 22:22
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta149prej Fri 1 Nov 2013 - 22:23
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM184prej Thu 31 Oct 2013 - 15:07
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin233prej Mon 28 Oct 2013 - 22:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta142prej Sat 26 Oct 2013 - 20:28
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta166prej Fri 25 Oct 2013 - 1:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta113prej Thu 24 Oct 2013 - 20:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta125prej Wed 23 Oct 2013 - 16:33
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta103prej Mon 21 Oct 2013 - 22:47
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin96prej Mon 21 Oct 2013 - 21:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta114prej Mon 21 Oct 2013 - 16:25
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta231prej Sun 20 Oct 2013 - 17:25
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi138prej Sun 20 Oct 2013 - 17:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta285prej Fri 18 Oct 2013 - 23:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin138prej Fri 18 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta214prej Wed 16 Oct 2013 - 22:03
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta135prej Wed 16 Oct 2013 - 21:57
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta128prej Mon 14 Oct 2013 - 23:01
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta189prej Thu 10 Oct 2013 - 20:38
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli114prej Wed 9 Oct 2013 - 13:34
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin113prej Sun 6 Oct 2013 - 18:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin266prej Sat 5 Oct 2013 - 5:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta228prej Thu 3 Oct 2013 - 22:13
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta215prej Thu 3 Oct 2013 - 20:54
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta147prej Wed 2 Oct 2013 - 21:13
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin111prej Tue 1 Oct 2013 - 1:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin98prej Mon 30 Sep 2013 - 23:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi217prej Sun 29 Sep 2013 - 21:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta321prej Tue 3 Sep 2013 - 20:10
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi337prej Fri 2 Aug 2013 - 14:48
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi201prej Thu 1 Aug 2013 - 15:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi175prej Thu 1 Aug 2013 - 15:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin161prej Sun 28 Jul 2013 - 14:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi340prej Wed 24 Jul 2013 - 15:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin154prej Mon 22 Jul 2013 - 19:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi161prej Wed 17 Jul 2013 - 15:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi150prej Wed 17 Jul 2013 - 1:23
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin124prej Sun 14 Jul 2013 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi129prej Sat 29 Jun 2013 - 18:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi244prej Mon 24 Jun 2013 - 1:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta285prej Mon 24 Jun 2013 - 1:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin158prej Sat 22 Jun 2013 - 10:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin158prej Tue 18 Jun 2013 - 21:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin115prej Mon 17 Jun 2013 - 23:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin143prej Sat 15 Jun 2013 - 17:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin178prej Wed 5 Jun 2013 - 19:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta196prej Tue 4 Jun 2013 - 21:52
rezarta Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire