Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumiPytësoriIdentifikohuRegjistrohuTemate  ditës
ALBUMET ME ILAHIJE 2013 
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» ..KESHILL KURANORE..
Yesterday at 22:43 nga rezarta

» Kur masshtrimi behet fest
Mon 14 Apr 2014 - 19:11 nga Bona

» O Zoti im me fal mua...
Sat 12 Apr 2014 - 17:54 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» [Artikull] BESIMI + PUNA E MIRË = XHENNET
Tue 8 Apr 2014 - 0:04 nga Admin

» [Teme islame] Sinqeriteti i zemrës dhe i gjuhës
Mon 7 Apr 2014 - 1:49 nga Admin

» [Mozaik] SKANDALOZE! Le Pen: Mish derri do të hanë edhe fëmijët myslimanë
Sun 6 Apr 2014 - 23:28 nga Admin

» [Tregim islam] Skamnori i pakujdesshëm
Sun 6 Apr 2014 - 23:25 nga Admin

» [Artikull] Erdogani nuk është profet
Sat 5 Apr 2014 - 20:16 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Al-Zawahiri: Jepini fund konfliktit në Siri
Sat 5 Apr 2014 - 20:13 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Siri, forcat opozitare marrin qytetin strategjik në Halep
Sat 5 Apr 2014 - 20:12 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Afrikë Qendrore: Dhuna nga të krishterët, myslimanët bëjnë apel për evakuim
Sat 5 Apr 2014 - 20:11 nga Admin

» Dahsuria dhe perkushtimi i profetit s.a per diturine...dhe urdherin per te vrapuar pas saj...!!!
Fri 4 Apr 2014 - 23:14 nga rezarta

» REALITETI I 1 PRILLIT.....esht prej jomuslimaneve esht dita e maskares kundra muslimaneve
Tue 1 Apr 2014 - 17:19 nga rezarta

» 10 URTESIT E NAMAZIT
Tue 1 Apr 2014 - 15:08 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» HUKMI(Gjykimi) - i genjeshres se 1 PRILLIT ...
Tue 1 Apr 2014 - 11:50 nga rezarta

» Thuaj jo 1 PRILLIT.......SE JAM MUSLIMAN/E..
Tue 1 Apr 2014 - 11:46 nga rezarta

» [Artikull] Trupi nuk është turp
Tue 1 Apr 2014 - 11:39 nga Admin

» [Artikull] Imagjino këtë
Tue 1 Apr 2014 - 11:38 nga Admin

» Video skandaloze mbi politikat e Izraelit ndaj Turqis
Tue 1 Apr 2014 - 11:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Egjipt, Al Azhar përjashton 25 studentë
Tue 1 Apr 2014 - 11:33 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Festohet fitorja e partisë së Erdoganit në Ballkan dhe në Gaza
Tue 1 Apr 2014 - 11:32 nga Admin

» Muhamedi s.a ..genjeshtrat dhe shpifjet qe ia kan mveshur misoneret te krishter dhe jehud me qellim qe te largojn njerzit nga feja e All-llahut...
Wed 26 Mar 2014 - 20:01 nga rezarta

»  Koprraci dhe mysafiri i tij!
Tue 18 Mar 2014 - 17:57 nga Admin

» Zoti na ruajt nga më e keqja
Tue 18 Mar 2014 - 17:45 nga Bona

» Poshtrim për Nënën "8 Marsi"
Tue 18 Mar 2014 - 12:09 nga Bona

» Pytje hoxhes ...Namazi i vitrit ..
Sat 15 Mar 2014 - 13:16 nga Mr.Uzeir-Ibrahimi

» [Tregim Islam] Injoranti dhe Aliu r.a.
Thu 13 Mar 2014 - 17:48 nga Admin

» [Mozaik] Al-Az’har kërkon ndalimin e filmit për Nuhun a.s
Thu 13 Mar 2014 - 17:42 nga Admin

» Gratë imame në provincën kineze
Thu 13 Mar 2014 - 17:39 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Liga Arabe diskuton për Sirinë
Thu 13 Mar 2014 - 17:34 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Tatarët e Krimesë të gatshëm të mbrojnë vendin e tyre
Thu 13 Mar 2014 - 17:32 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Afganistan, vriten 26 talebanë
Thu 13 Mar 2014 - 17:29 nga Admin

» MOS E MASHTRO NENEN DHE GRUAN ME NJE LULE TE PLLASTIKES...
Sat 8 Mar 2014 - 14:02 nga rezarta

» [AUDIO LIGJERAT]..8 marsi nderim apo nencmim per nenen....Hoxh JAKUP HASIPI
Sat 8 Mar 2014 - 0:46 nga rezarta

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Fri 7 Mar 2014 - 23:11 nga Admin

» [TE QESHIM PAK]...DY MISIONERET E KRISHTER...DHE URIA E TYRE..
Thu 6 Mar 2014 - 20:24 nga rezarta

» [Tregim mbi Gruan muslimane] Puna e gruas!
Thu 6 Mar 2014 - 16:17 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Tatarët i bëjnë thirrje OKB-së të ndërhyjë në Krime
Thu 6 Mar 2014 - 16:11 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mursi dhe të tjerët sot para gjykatës
Thu 6 Mar 2014 - 16:09 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Erdogan: Jap dorëheqje nga politika nëse nuk fiton partia ime
Thu 6 Mar 2014 - 16:06 nga Admin

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 224 më Mon 8 Jul 2013 - 22:55
Sondazh
Cili këndues i ilahive 2013 ju pëlqen?
 1.Burim Sherifi
 2.Shpend Limani
 3.Vllezërit Xhaferi
 4.Kollazh me ilahije
 5.Bajram Selimi
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum

Statistikat
Forumi ka 3005 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Kumanovari76

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 22988 artikuj v 12225 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin100prej Sun 6 Apr 2014 - 23:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin673prej Tue 18 Mar 2014 - 17:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin716prej Tue 18 Mar 2014 - 17:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin210prej Thu 13 Mar 2014 - 17:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin300prej Mon 24 Feb 2014 - 21:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin274prej Sun 23 Feb 2014 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin255prej Sun 23 Feb 2014 - 21:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin225prej Thu 20 Feb 2014 - 16:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin204prej Wed 19 Feb 2014 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin195prej Tue 18 Feb 2014 - 22:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin227prej Tue 18 Feb 2014 - 22:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin191prej Sun 16 Feb 2014 - 12:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin306prej Wed 12 Feb 2014 - 13:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin301prej Tue 11 Feb 2014 - 17:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin319prej Mon 10 Feb 2014 - 23:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin286prej Thu 6 Feb 2014 - 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin258prej Fri 31 Jan 2014 - 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi287prej Thu 30 Jan 2014 - 14:06
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin327prej Sun 26 Jan 2014 - 20:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta572prej Mon 13 Jan 2014 - 3:02
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta374prej Mon 13 Jan 2014 - 1:24
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta226prej Mon 13 Jan 2014 - 1:15
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin395prej Mon 6 Jan 2014 - 19:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin288prej Sat 4 Jan 2014 - 13:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin348prej Tue 31 Dec 2013 - 12:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin386prej Tue 17 Dec 2013 - 21:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin342prej Tue 17 Dec 2013 - 21:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin377prej Fri 13 Dec 2013 - 14:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin337prej Thu 12 Dec 2013 - 18:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme
islam
 
0shenka2001@hotmail.com400prej Sun 8 Dec 2013 - 11:40
shenka2001@hotmail.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta402prej Wed 27 Nov 2013 - 23:08
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin417prej Tue 19 Nov 2013 - 12:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin489prej Wed 13 Nov 2013 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin397prej Sat 9 Nov 2013 - 20:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin505prej Thu 7 Nov 2013 - 14:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin553prej Sun 3 Nov 2013 - 16:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin349prej Sat 2 Nov 2013 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin359prej Tue 22 Oct 2013 - 20:06
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta465prej Sat 19 Oct 2013 - 13:53
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin373prej Sat 12 Oct 2013 - 14:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin620prej Sat 5 Oct 2013 - 15:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin447prej Fri 27 Sep 2013 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin465prej Thu 26 Sep 2013 - 17:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin529prej Tue 24 Sep 2013 - 12:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin542prej Tue 24 Sep 2013 - 12:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin429prej Tue 24 Sep 2013 - 12:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin694prej Sat 17 Aug 2013 - 15:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin517prej Sat 17 Aug 2013 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin659prej Fri 9 Aug 2013 - 14:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin611prej Sun 28 Jul 2013 - 14:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire